Xiaomi випустила в росії стилус smart pen для планшета xiaomi pad 5 за ціною 8 990 рублів

34

Китайська компанія xiaomi в серпні нинішнього року оновила лінійку планшетних комп’ютерів mi pad. Серія позбулася брендингу mi і поповнилася двома моделями. У китаї виробник продає xiaomi pad 5 і pad 5 pro. Версія pro доступна в модифікації з підтримкою стільникових мереж. До росії дістався тільки стандартний варіант, до якого тепер можна офіційно придбати розумний стилус.

Аксесуар називається xiaomi smart pen. Він підтримує розпізнавання 4096 ступенів сили натискання і оснащується акумулятором, повного заряду якого вистачає на 8 годин роботи. Батарея заряджається з нуля до 100% менш ніж за 18 хвилин за рахунок магнітної підзарядки про самого планшетного комп’ютера. 1 хвилини підключення вистачає для 20 хвилин автономної роботи.

Стилус обладнаний змінним м’яким наконечником і важить близько 12 грамів. За допомогою двох спеціальних кнопок можна швидко відкрити додаток нотаток і зробити знімок екрана. Частота дискретизації становить 240 гц.

Що стосується планшета xiaomi pad 5, він несе на борту екран діагоналлю 1600 x 2560 точок з щільністю пікселів 275 ppi, частотою оновлення 120 гц і діагоналлю 11 дюймів. Працює модель під управлінням однокристальної 7-нанометрової системи snapdragon 860.

Російська версія планшетного комп’ютера обладнана 6 гб оперативної пам’яті типу lpddr4x і вбудованим флеш-накопичувачем об’ємом 128 гб. Ємність комплектної батареї склала 8720 ма * год. Програмною платформою виступає операційна система miui for pad, яка відрізняється від звичайної miui 12.5 оптимізацією додатків під великий дисплей.

Xiaomi pad 5 в росії в офіційному роздробі можна купити за рекомендованою виробником ціною 36 990 рублів. Вартість розумного стилуса xiaomi smart pen склала 8 990 рублів.