Виробництво chevrolet bolt знову буде призупинено

21

Компанія general motors оголосила про намір призупинити виробництво електромобілів chevrolet bolt на заводі orion в мічигані на 3 тижні. Дане рішення, ймовірно, продиктовано проблемами, які раніше виникли у даної моделі в зв’язку з виробничим браком тягових акумуляторів.

Джерело зображення: chevrolet.com

Як повідомила gm, виробництво bolt буде призупинено з 15 листопада по 6 грудня. Таке відбувається не вперше: компанія була змушена піти на дану міру ще в серпні, коли підтвердився факт масового браку акумуляторів bolt, і було оголошено про відкликання, свою роль зіграв і дефіцит чіпів. Проблема зв’язується з постачальником батарей-компанією lg. Виробничий дефект призвів до загоряння не менше десятка електромобілів, їх знищення та пошкодження майна.

Обмежене виробництво chevrolet bolt на заводі було відновлено 1 листопада, за два тижні компанія вирішить ряд питань, пов’язаних з оптимізацією ланцюжків поставок і наданням тимчасових замін для відкликаються машин. Відкликання електромобілів і заміна потенційно проблемних акумуляторів, заявила gm, залишаються пріоритетом для компанії — графік роботи заводу orion буде і надалі коригуватися в залежності від вирішення цього завдання.

На стоянках gm залишається партія нереалізованих bolt, і перш ніж вони надійдуть у продаж, виробник проведе додаткову сертифікацію. Основну частину витрат на відкликання і заміну акумуляторів візьме на себе компанія lg як виробник батарей — це приблизно $2 млрд.але, незважаючи на проблему, американська і корейська компанії продовжать спільну роботу.