Volvo показала прототип самокерованого тягача

51

Компанії volvo autonomous solutions і aurora представили прототип вантажного автомобіля з системою автономного водіння: в осяжному майбутньому такі машини планується вивести на північноамериканські швидкісні автомагістралі.

Тут і нижче зображення volvo

Volvo і aurora уклали угоду про співпрацю у сфері розробки вантажівок з автопілотом в березні нинішнього року. Йдеться про застосування програмно-апаратного комплексу aurora driver на вантажних автомобілях класу 8. Дана система дозволяє транспортним засобам пересуватися в автоматичному режимі.

Елементи aurora driver інтегровані до складу магістрального тягача volvo vnl. У перспективі на базі подібних машин планується розгорнути платформу taas — transport as a service) – »транспорт як сервіс”.

Volvo autonomous solutions підкреслює, що при розробці самокерованих вантажівок упор робиться на забезпечення максимальної безпеки. Незабаром будуть визначені райони і магістралі, на яких буде організовано тестування тягачів з системою aurora driver.

Тим часом volvo autonomous solutions продовжує тісно взаємодіяти з потенційними комерційними замовниками з метою визначення їх запитів, пріоритетів і потреб. На основі цієї інформації буде оптимізована конструкція самокерованих вантажівок.

Виведення нових тягачів на ринок, як очікується, дозволить поліпшити транспортну інфраструктуру і зменшити негативний вплив на навколишнє середовище при перевезенні вантажів.