Virgin galactic відклала комерційну місію з італійськими впс

9

Virgin galactic оголосила про затримку першої комерційної дослідницької місії з італійськими впс до середини жовтня. В якості основної причини названий можливий виробничий дефект.

Джерело: reuters.com

Ще однією причиною затримки місії “unity 23”, уточнили в компанії, є розслідування, яке відносно virgin galactic зараз проводить федеральне управління цивільної авіації сша (faa). Про потенційний дефект компанію сповістив сторонній постачальник: проблемним вузлом виявився компонент системи управління польотом. Несправність була виявлена під час підготовки до випробувального запуску.

“на даний момент ще невідомо, чи присутній дефект в кораблях компанії, і які ремонтні роботи в цьому зв’язку можуть знадобитися”, – заявив представник компанії. Він також додав, що зараз virgin galactic спільно з постачальником виробляють ряд перевірок.

Спочатку місія була запланована на кінець вересня або початок жовтня. Корабель повинен доставити в космос трьох членів екіпажу: двох службовців італійських впс і одного співробітника національної дослідницької ради італії.

Faa відкрило розслідування після того, як 11 липня корабель spaceshiptwo, на якому здійснив політ мільярдер річард бренсон (richard branson), відхилився від курсу. Корабель збився з курсу на 1 хвилину і 41 секунду, однак, згідно virgin galactic, він не залишав кордонів безпечного повітряного простору. Минулого тижня відомство заборонило польоти spaceshiptwo до тих пір, поки не буде затверджений остаточний звіт про подію або не буде прийнято рішення, що пов’язані з інцидентом проблеми не загрожують громадській безпеці.