Випущена фотокамера, яка знімає в темряві

323

Хочете робити знімки в умовах нульового освітлення? Тоді Вам варто звернути увагу на нову камеру Exilim FR110H від компанії Casio. Подробиці новинки. Дата виходу і вартість – далі в новини.

Головною перевагою моделі є показник світлочутливості – ISO 51200. Крім того, камера може записувати HD-відео, а от якість фото не дотягує до “ідеального” – на пристрої використовується матриця близько 2 Мп.

Творці гаджета запевняють, що для зйомки при поганій освітленості краще зменшити кількість пікселів для досягнення хорошої якості. Насправді так і є. Але подібний факт робить модель придатною лише для певних ситуацій. Вдень знімки будуть виходити так собі.

Зовнішність Exilim FR110H не здатна викликати непередаваний захват. Але найголовніше ховається всередині. Об’єктив пристрою має світлосилу F/2,8, а для зручності управління на тильній стороні присутня 3″ сенсорний дисплей.

Апарат здатний працювати навіть в екстремальних умовах, коли температура опускається до мінус п’яти градусів за Цельсієм. Навіть при падінні з висоти близько 2 метрів з камерою нічого не трапиться.

Продажі стартують вже з 12 грудня в Японії. Орієнтовна вартість становить 480$.