Виправляємо помилку Відсутня xinput1_3.dll – як скачати

380

Доброго дня. Для запуску більшості ігрових додатків потрібні не тільки ті файли, які встановлюються разом з грою, але і додаткові системні компоненти – так звані динамічні бібліотеки. Їх дуже багато, кожна виконує певне завдання. І якщо потрібний елемент при запуску програми не виявиться, то може виникнути проблема. Потрібно завантажити xinput1_3.dll для Windows 10 / 7. Також у статті ми раздерем суть проблеми і всі моменти, які можуть виникнути при інтеграції в систему.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що за помилка?
 • Де завантажити xinput1_3.dll для Windows 10?
  • Що робити з завантаженим архівом?
 • Установка DirectX

Що за помилка?

У Вас на екрані відобразилося наступне вікно?

На жаль, переустановка гри не виправить ситуацію. Коли відсутній xinput1_3.dll (або він пошкоджений, його версія застаріла) допоможе тільки оновлення DirectX. Це набір бібліотек, що відповідають за обробку графіки, взаємодія із засобами введення (клавіатура, джойстик, миша) і т. д.

Виправляємо помилку Відсутня xinput1_3.dll – як скачати

Найчастіше причиною помилки є вірусне зараження, після чого захисні додатки бачать у вказаному файлі загрозу, і видаляють його (поміщають в карантин). Тому, перед подальшими діями слід завантажити утиліту DrWeb CureIt і просканувати систему.

Що б не сталося, нам потрібно відновити справедливість і повернути бібліотеку на місце, щоб виправити помилку.

Де завантажити xinput1_3.dll для Windows 10?

Зробити це можна на офіційному сайті Microsoft або за посиланням нижче, але попередньо потрібно дізнатися розрядність Вашої операційної системи – 32 або 64 біт. Зробити це можна, клікнувши правою кнопкою миші на значку «Мій комп’ютер» на робочому столі і виберіть пункт «Властивості». Там побачите потрібну інформацію:

Виправляємо помилку Відсутня xinput1_3.dll – як скачати

Тепер можна xinput1_3.dll скачати безкоштовно:

Виправляємо помилку Відсутня xinput1_3.dll – як скачати
Завантажити: Xinput1_3
Для x64
Завантажено: 30, розмір: 1 Mb, дата: 30.Мар.2017
Виправляємо помилку Відсутня xinput1_3.dll – як скачати
Завантажити: Xinput1_3
Для x32
Скачано: 17, розмір: 1 Mb, дата: 30.Мар.2017
Ніколи не завантажуйте файли з неперевірених джерел, інакше є ризик підхопити вірусну «заразу». Про нашому контенті можете не турбуватися, ми ретельно перевіряємо кожен елемент перед завантаженням на сервер.

Що робити з завантаженим архівом?

 • Спочатку його потрібно розпакувати, використовуючи будь-яку програму-архіватор або вбудоване засіб Віндовс (у контекстному меню є пункт «Витягнути…»):

Виправляємо помилку Відсутня xinput1_3.dll – як скачати

 • Тепер необхідно скопіювати вкладений в архів файл в спеціальну папку. Для 32-бітної версії Віндовс йдемо по шляху:

C / Windows / System32

 • Вставляємо скопійований файл, погодившись на заміну.
 • Для 64-бітної версії ОС використовуємо інший шлях:

C / Windows / SysWOW 64

Виправляємо помилку Відсутня xinput1_3.dll – як скачати

 • Залишилося тільки провести реєстрацію компонента, щоб програми могли до нього звертатися, бачити його. Щоб зробити цю просту операцію, натисніть на клавіатурі одночасно кнопки Win і R .
 • Відобразиться вікно з рядком введення, куди слід прописати команду:

regsvr32 xinput1_3.dll

 • Після натискання на кнопку ОК у вікні або клавішу Enter на клавіатурі, виконається реєстрація. Залишилося тільки перезавантажити комп’ютер.

Ну що, помилка усунулася?

Якщо не хочете робити все вручну, можна використовувати автоматичне оновлення, про яке мова піде далі.

Установка DirectX

Не виключено, коли Ви закинете» відсутній файл у потрібне місце і спробуєте запустити гру, з’явитися нове попередження, що вказує на іншу відсутню бібліотеку. У такому випадку краще відразу оновити набір DirectX, завантаживши інсталятор з офіційного сайту Microsoft:

Виправляємо помилку Відсутня xinput1_3.dll – як скачати
Завантажити: Веб-установник DirectX
Набір бібліотек
Завантажено: 15, розмір: 1 Mb, дата: 30.Мар.2017

Запустіть інсталятор і слідуйте його інструкціям. Там декілька простих кроків, від Вас потрібно просто натиснути «Далі». Хоча, на одному з етапів пропонується встановити пошукову панель Bing – краще зняти галочку, щоб потім не витрачати час на очищення браузерів.

Після виконаних маніпуляцій обов’язково перезапускаємо ноутбук і перевіримо результат. Ось ви і дізналися як скачати xinput1_3.dll що це за помилка, де знайти безкоштовно відсутній файл, куди його додавати. Якщо інструкція Вам допомогла, будь ласка, поділіться статтею в соціальних мережах. Виникли проблеми? Напишіть в коментарях!

З повагою, Віктор!