Він дизель тизерить поява дочки пола уокера в ” форсажі 10/11»

55

Пол уокер був однією з головних зірок франшизи « форсаж » до своєї трагічної смерті в 2013 році. Зйомки ” форсажу 7 “, що проходили в той час, були зупинені, поки студія і творча команда вирішували, що робити далі, але в підсумку фільм влаштував акторові гідні проводи.

У той час як брайан о’коннер мирно пішов на пенсію, відмовившись від гонок і приділивши увагу своїй родині, він дизель зазначив, що спадщина персонажа може бути знову в центрі уваги, причому досить несподіваним чином.

Просуваючи реліз ” форсажу 9 “, дизель дав інтерв’ю e! news, коли його запитали про триваючу спадщину пола уокера у франшизі. І відповідь актора звучала наступним чином:

Студія прийняла сміливе рішення, яке повинно було дозволити персонажу існувати в нашому всесвіті.

Також була піднята тема про можливе приєднання мідоу уокер, дочки пола і хрещениці дизеля, до франшизи, і це була нелегка відповідь для виконавця ролі домініка торетто.

Не можу нічого виключати. Дозвольте мені не розкривати всіх секретів ” 10 “. Скажімо так-нічого не виключено.

Поки що важко сказати, чи з’явиться реальна дочка пола уокера в « форсажі », але враховуючи недавні коментарі, що « форсаж 10 » і « форсаж 11 » будуть дійсно «великими» стрічками, можливо, нас чекає безліч персонажів, як з минулих фільмів, так і абсолютно нові.