Вхід в соціальну мережу Вконтакті

1-30-2020
Картинки по запросу Вхід в соціальну мережу Вконтакті

ВКонтакте об’єднує десятки мільйонів людей, пропонуючи безмежні можливості для спілкування, знайомств, розваг, бізнесу і обміну новинами з будь-якої точки світу. Якщо Ви відправляєтеся в подорож або плануєте важлива подія, історії та прямий ефір ВКонтакте стануть найкращим способом ділитися емоціями з друзями або широким колом людей. Оформіть підписку вот ссылка  на музику ВКонтакте і насолоджуйтеся її перевагами: розширеним каталогом треків, а також відсутністю реклами та обмежень фонового прослуховування. Оплата зніметься з Вашої облікового запису в iTunes, коли Ви підтвердите покупку. Якщо це станеться до закінчення безкоштовного пробного періоду, то його частина буде анульована. Якщо Ви не відключили автоматичне подовження за 24 години до кінця оплаченого періоду, то передплата триватиме, а з Вашого облікового запису буде знята оплата за новий період. Ви можете управляти підпискою і відключити автоматичне подовження в налаштуваннях облікового запису iTunes.

Знаємо, що Ви загадували, і виконуємо бажання. Тепер Ви можете проводити горизонтальні трансляції. Просто поверніть телефон як хочете і почніть ефір.
З кожним оновленням стабільніше стає тільки реклама.
Розуміємо, реклама може дратувати і бути занадто настирливою. Рекламу можна приховувати, використовуйте цю функцію за призначенням. А щодо оновлень: у них з’являється і новий функціонал, додаток стає більш зручним і адаптованим для повсякденних задач користувачів.

Музику в вк більше не слухаю, для спілкування вибираю інші додатки, більше для цього оптимізовані( той же ватс ап),єдина причина по якій ще користуюся – групи, де можна щось купити. Від колишньої величі не залишилося нічого. І, безумовно, зручність — поняття досить суб’єктивне, тому всім тут не догодиш, як би не хотілося. Скажіть, що на Вашу думку потрібно поліпшити в розділі .
Ваші абонементи, квитки і карти.