В the elder scrolls v: skyrim anniversary edition додадуть акваріуми

30

Bethesda game studios оголосила, що в прийдешній the elder scrolls v: skyrim anniversary edition гравці зможуть встановити в своїх будинках акваріуми. Про це розробники повідомили на офіційній сторінці студії в twitter.

Джерело: bethesda

Вже відомо, що в оновленому виданні з’явиться можливість ловити рибу. Судячи з усього, її можна буде випускати в акваріуми, якими дозволять облаштувати власні будинки. У ролику можна побачити, що акваріуми будуть як дерев’яні, так і цегляні.

don’t tap on the glass. They don’t like that… Add an aquarium to your hearthfire homes in skyrim special/anniversary edition on november 11 for all your fresh catches 🐟 #skyrim10 pic.twitter.com/jah1vjc5qm— bethesda game studios (@bethesdastudios) october 20, 2021

Акваріуми давно з’явилися в skyrim завдяки модам. Один з авторів модифікацій нещодавно повідомив, що більшість вже випущених проектів не працюватимуть з новим виданням через зміну компілятора. Їх творцям доведеться переробляти свої моди під нову версію.

The elder scrolls v: skyrim anniversary edition вийде 11 листопада на pc, ps4, ps5, xbox one і series s і x. До нього увійдуть всі доповнення (dawnguard, hearthfire і dragonborn), поліпшення special edition і понад 500 одиниць контенту з creation club (в тому числі режим виживання і ланцюжок завдань «святі і спокусники»).