У Японії створили унікальний смартфон

293

Японські виробники мобільних гаджетів вирішили не поступатися китайським колегам по унікальності своїх пристроїв і створили “дивний” смартфон, який виходить за рамки розумного.

У компанії Kyocera створили телефон, який буде повідомлено найближчим часом. Головною його особливістю є водонепроникність і можливість миття гаджета з використанням мила. Потенційна зацікавленість в мережі вказує на високий попит на смартфон, продажі якого стартують вже навесні 2017 року.

Назва моделі поки не розголошується. Однак відомі деякі технічні подробиці. Пристрій отримає дисплей з діагоналлю 5 дюймів і роздільною здатністю HD. На даний момент – це дуже скромний показник. Кількість оперативної пам’яті “на борту” – 2 Гб, а для зберігання даних і установки додатків буде доступно трохи більше 10 Гб (загальна пам’ять – 16 Гб). процесор залишається загадкою.

Також спливла інформація про камерах. Основна – на 13 Мп, а фронтальна – 5 Мп. На жаль, більше розповісти про моющемся гаджет поки нічого не можемо. Але якщо ця тема Вас зацікавила, підписуйтесь на наші оновлення в соціальних мережах – і Ви обов’язково дізнаєтеся першими про новинки мобільного світу.