У windows 11 з’явилася функція запуску android-додатків

23

Незабаром після виходу windows 11 компанія microsoft відкрила можливість прямого запуску android-додатків в десктопної ос. Нововведення вже доступно користувачам тестових збірок, а незабаром буде включено і в стабільну версію операційної системи.

Завантажити android-додатки можна через microsoft store за умови попередньої установки магазину amazon appstore. Їх запуск нічим не відрізняється від запуску звичних додатків, розроблених для windows. Крім того, в android-програмах підтримується системний буфер обміну і звичні комбінації клавіш, а отримані в них оповіщення відображаються в «центрі повідомлень» windows.

На етапі тестування для скачування доступні лише 50 додатків, у тому числі kindle, hhan academy kids, lego duplo world, lords mobile, june’s jorney та інші. Всього ж в асортименті amazon appstore доступно понад 600 тисяч тайтлів. Для тестування нової функції windows 11 необхідно бути учасником програми windows insiders, а також змінити регіон пк або ноутбука на сша.

Для завантаження і установки android-софта буде потрібно американська обліковий запис amazon для авторизації в фірмовому магазині.