У sea of thieves стартував четвертий сезон з масою змін і нововведень

18

Новий сезон в sea of thieves нарешті стартував і привніс масу змін. Новий контент включає святилища сирен, територію “the sunken kingdom”, скарбниці і безліч нових нагород.

Гравці можуть відвідати святилища сирен, які за структурою схожі на надводні форти, за винятком того, що замість скелетів доведеться битися з сиренами, кораловими істотами та іншими загрозами. Також належить вирішувати головоломки, щоб дістатися до фінальної частини скарбів, а послужливі русалки допоможуть піратам перенести видобуток на поверхню за один раз, так що не доведеться турбуватися про довгу подорож туди і назад з усіма нагородами.

Ще в новому сезоні пірати можуть заробити особливу «коралову» косметику, на зразок наборів кораблів, шрамів і навіть проклять. Є безкоштовний тримісячний “plunder pass”, який пропонує заробити спорядження, косметику і валюту, завершивши 100 рівнів.

Четвертий сезон безкоштовний для всіх, а контент оновлення залишиться в грі назавжди. Нижче ви можете побачити трейлер патча з демонстрацією всіх нововведень: