У мережу потрапили знімки корпусу нового iPhone

308

Хоча iPhone 8 ще не анонсований офіційно, але в мережі вже з’явилося чимало знімків, достовірність яких поки ще під питанням. Днями багато китайські джерела почали поширювати парочку зображень корпусу нового “Айфона”, який виявився не скляним.

Китайська соціальна мережа Weibo рясніє повідомленнями про те, що корпус iPhone 8 буде зроблений з алюмінію. В підтвердження цьому були викладені зображення задньої кришки, в якій помітно отвір для камери, спалахи і сканера Touch ID.

Варто відзначити, що ідентифікатор відбитка пальця спочатку хотіли розташувати безпосередньо на екрані, але розробники зіткнулися з деякими проблемами. Було прийнято рішення перенести захисну функцію на тильну частину корпусу.

У мережу потрапили знімки корпусу нового iPhone

Примітно, що розташування подвійної камери змінилося. Орієнтація стала вертикальної, що необхідно для повноцінної зйомки відео у форматі VR. Також, раніше викладені креслення моделі вказують на її габарити: товщина складе 8,6 мм, а довжина/ширина – 149,5 мм / 72,5 мм відповідно.

Багато експертів і потенційні клієнти вже висловили невдоволення подібними рішеннями Apple, оскільки всі очікували вихід новинки зі скляним корпусом. Обурення викликало і незвичне розташування Touch ID.