У Китаї запустили унікальну повітряну дорогу

377

Хочете прокотитися на “панді”? Тоді сміливо вирушайте в Китай, де в кінці листопада 2016 року запустили унікальний транспортний засіб. Мова йде не про представників тваринного світу, а про нової залізниці. Подробиці – далі у новини.

Китайці не перестають дивувати світ. Вони створили Sky Train – поїзд, вагони якого оформлені в стилі “panda”. Але не це найцікавіше. Даний громадський транспорт пересувається по акумуляторної залізниці.

Монорейка має протяжність більше 6 тисяч кілометрів, що дозволяє швидко подорожувати на великі відстані. Одного заряду літієвого акумулятора достатньо для поїздки тривалістю близько чотирьох годин.

Ніякого палива, ніякого забруднення!

На маршруті присутні десятки зупинок, під час яких відбувається підзарядка. На жаль, швидкісним цей спосіб пересування назвати не можна. Максимальне значення швидкості не перевищує 60 км на годину.

На даний момент, “електронні панди” будуть курсувати по одній з найбільших провінцій Китаю Сичуань. Але творці повітряних шляхів не мають наміру зупинятися на досягнутому. До 2020 року вони планують прокласти ще 30 тисяч кілометрів “залізяки”.