У четвертому кварталі обсяги поставок ноутбуків повинні послідовно скоротитися

24

З початком цього тижня ресурс digitimes згадав про існування «придворних» аналітиків, і ті поділилися своїми уявленнями про тенденції ринку ноутбуків в поточному році. У третьому кварталі обсяги поставок ноутбуків класичного компонування, не рахуючи версії з від’єднуваним клавіатурним блоком, послідовно зросли на 3,1%, перевершивши очікування експертів.

джерело зображення: digitimes

На тому етапі попит підігрівався представниками корпоративного сектора, який почав оживати після чергової хвилі пандемії. Крім того, деякі учасники ринку прагнули замовити ноутбуки з деяким запасом через побоювання з приводу перевантаженості морських портів. Покращилася і ситуація з поставками деяких видів комплектуючих, що дозволило частково задовольнити відкладений попит на ноутбуки.

У четвертому кварталі, як очікують автори прогнозу, обсяги поставок ноутбуків послідовно скоротяться. Освітній сектор свій потенціал підтримки попиту певною мірою виснажив, в споживчому секторі немає стимулюючих попит інновацій, але корпоративний сегмент буде незмінно рости навіть на тлі падіння загальних обсягів реалізації ноутбуків.