У багатьох регіонах росії зареєстровані збої в роботі мережі «білайн»

22

За даними порталу downdetector, реєструючого порушення мобільних та інтернет-з’єднань, а також веб-ресурсів, сьогодні по всій росії спостерігаються численні збої в роботі оператора «білайн», що належить «вимеплкому».

Джерело: maxwellfury / pixabay. Com

Поки на сайті зареєстровано понад 500 скарг, що надходять з москви, санкт-петербурга, челябінська, омська та інших міст з усіх кінців росії. Це набагато більше звичайного рівня при цьому, як повідомляє портал москва24, не так давно вже реєструвалися проблеми у абонентів — користувачі мережі «білайн» в москві скаржилися на проблеми при поповненні паркувального рахунку і оплату парковки за допомогою sms-повідомлень, через що багатьом довелося користуватися альтернативними способами оплати.

За наявними даними сьогодні проблеми спостерігаються і у соціальної мережі «вконтакте». За даними того ж downdetector, в столичних містах та інших населених пунктах скаржаться на проблеми з сайтом, додатком і проблеми з вивантаженням даних — подібні випадки вже реєструвалися 22 грудня.

Варто відзначити, що downdetector реєструє тільки скарги, залишені на самому сайті, тому насправді ситуація з підключенням може виявитися набагато гірше. Втім, число скарг на сайті вже пішло на спад до моменту написання даного матеріалу.