Цікаві місця в Тернополі.

8-30-2018

Цікаві місця в Тернополі.

Центр області відомої своїми замками, водоспадами, печерами та річками. Звідси починаються мальовничі маршрути сплавів по Дністровському каньйону, подорожей в печери Тернопільщини, до найвищого рівнинному Джуринського водоспаду і древньому скельного храму в Монастірке на річці Стрипа. Саме тоді король польський і великий князь литовський Сигізмунд 1 видав великому коронованому гетьману Яну Тарнавському грамоту на володіння землі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ternopil.eu.
В приміських селах Великий Глибочок, Петриків і Ступки виявлено сліди стоянок первбытных людей. Давньоукраїнське укріплення Сопільче на місці сучасного Тернополя було зруйновано під час походу хана Батия до Карпат. на руїнах Сопільча почалося спорудження замку, який виріс у Тернопіль. Замок зазнав на своєму віку багато пожеж і руйнувань. Коритовський перебудував замок на палац, для чого були знесені укріплення, вежі і ворота, а будівля оточена звичайним муром.
Незважаючи на руйнівний вплив воєн, які прокочувалися не раз через місто, в ньому збереглися будинки – пам’ятки архітектури, історії та культури. Вони відзначаються модними в свій час рисами еклектики і Сецесиона (модерну). Архітектурні ансамблі центральної частини міста дають уявлення про характер забудови старого Тернополя. Потрібно відзначити, що лише у двох містах Європи озера знаходяться в центрі міста.