Букмекерських контор України

5-11-2021
БК Запоріжжя став першим півфіналістом Кубку України - Федерація баскетболу  України
 

Абсолютна більшість букмекерських контор готова приймати ставки від гравців з будь-якої точки планети. Виняток становлять тільки користувачі, які є резидентами тих країн, де діяльність БК заборонена чинним законодавством. В Україні подібних обмежень немає, тому користувачі можуть вибрати практично будь-якого букмекера, виходячи з власних уподобань і вимог організатора ставок.

Рейтинги складаються з топ букмекерских контор Украины для того, щоб потенційний користувач сайту тієї чи іншої букмекерської контори міг врахувати всі плюси і мінуси реєстрації, а також подальшого внесення депозиту. На жаль, далеко не завжди букмекери лояльні до гравців і чесні по відношенню до них. Приховані комісії за платежі, порізані ліміти, запит додаткової і вкрай тривалої верифікації, а також відмови у виплатах – не рідкість.

Порівняти всі пропозиції між собою і вибрати найкраще допомагають саме експертні рейтинги. У них враховуються всі ” за ” і “проти”, розглядається законність діяльності букмекера, вивчаються залишені гравцями відгуки в мережі, оцінюються і перевіряються позначені проблеми. Довіряти версії експертів чи ні – вирішує гравець. Однак велика ймовірність, що рейтинг повідомить йому про букмекерських конторах з дійсно вигідними умовами, про існування яких він навіть не підозрював.

Кращі букмекерські контори України за категоріями

Наведемо розширений перелік букмекерів, які дозволяють користувачам відкрити рахунок у гривнях, робити ставки і запитувати виведення коштів у цій же валюті. Відразу розділимо їх на 3 категорії: популярні, відомі і маловідомі.

Серед найбільш популярних в Україні букмекерських контор варто відзначити:

  • 1хбет.
  • Паріматч.
  • Марафонбет.

Варто відзначити, що ці букмекерські контори одночасно працюють і на користувачів інших країн. Тому в ситуації, коли ви потрапляєте на дзеркало або на офіційний сайт, орієнтований на зарубіжних користувачів, змініть географічне положення в налаштуваннях. Ви також можете вибрати бажану мову інтерфейсу користувача, така опція доступна, наприклад, на сайті бк 1хбет.

Серед відомих букмекерів України виділяються:

  • favbet.
  • fansport.
  • betandyou.

Вони не володіють настільки ж широкою аудиторією, проте продовжують користуватися популярністю у десятків тисяч гравців. Ці БК більш орієнтовані на український ринок і підлаштовані під його реалії. Тому оптимальні для користувачів. У той же самий час їх складно віднести до лідерів ринку, так як промо-акції та бонусні програми, а також доступність ресурсів і якість по цих букмекерів явно потребують вдосконалення.

Маловідомі букмекерські контори на території України:

  • uabet.
  • ggbet.
  • pin-up.

Відзначимо, що ці букмекерські компанії можна віднести до числа найменш популярних саме серед української аудиторії. Ключовий параметр оцінки-чисельність аудиторії. Хоча в світі той же pin-up користується великою популярністю – зокрема, серед гравців з європейських країн. В Україні ж вищенаведені БК продовжують задовольнятися порівняно невеликою часткою ринку.