Технічна підтримка та доопрацювання сайтів!!!!

11-9-2019

Вартість технічної підтримки – від 100$ в місяць. У зазначену вартість входить 5 норма – годин роботи фахівців. Якщо обсяг робіт перевищує кількість включених годин підтримки в місяць, то розмір додаткової оплати погоджується. Ціни наведені у доларах США за курсом НБРБ на день виставлення рахунку подробнее ознайомитись Ви зможете у нас на сайті . Технічна підтримка сайту – це практично невід’ємна складова функціонування сучасного інтернет – ресурсу. Якщо сайт приносить прибуток і є чинним, то йому необхідна технічна підтримка. Зазвичай підтримка не обмежується просто наповненням сайту, у неї входять програмні доробки, вдосконалення, оновлення CMS, впровадження нової графіки на сайті, верстка і багато інші супутні роботи.

Як правило, ми займаємося підтримкою тих сайтів, які самі створили, проте наш досвід і знання дозволяє нам підтримувати велику кількість різноманітних сайтів. Не задоволені Вашої поточної технічної підтримкою або хочете скористатися нашими послугами. Багато компаній віддають перевагу ведення і підтримки сайтів стороннім компаніям і спеціалістам. Це не тільки зручно, але також економить час і гроші. Для вирішення завдань Вам не потрібно тримати в штаті спеціаліста по наповненню сайту, верстальника, дизайнера, програміста. Рішення Ваших проблем не розтягнеться на тривалий час. Кращі фахівці будуть займатися Вашою проблемою.

Технічне доопрацювання, вдосконалення окремих елементів на сайті. Розробку банерів і розміщення їх на сайті. Копірайт для наповнення Вашого сайту. Супутні послуги: редизайн, просування, доопрацювання, установка сайту на CMS, перенесення на іншу CMS і багато дугое. Ми самі здійснюємо технічну підтримку. Оцініть нашу вартість в порівняння з іншими компаніями. Проект реалізовуватимуть ті фахівці, яким ми довіряємо. Їх послужний список представлений на нашому сайті і не викликає сумнівів. Макети висилаються Вам для погодження. Створюємо для Вас систему тікетів (завдань) для оперативного внесення змін на сайт. Консультуємо Замовника з усіх питань доробок. Для довгострокових контрактів передбачені знижки.