Створити landing пейдж

1-18-2020
Картинки по запросу landing


Дизайн та функціональні особливості landing підпорядковані основній меті – просування послуги в мережі Інтернет та залучення нових клієнтів, зацікавлених в придбанні нерухомості. Для зручності відвідувачів landing має легку для сприйняття блокову структуру. У завершальній частині блоків розміщена кнопка виклику форми зворотного зв’язку з закликом до дії: «взяти участь», «записатися на екскурсію». Кнопка для запису на екскурсію розміщена і в хедері, поруч з контактним номером телефону. Щоб завоювати довіру клієнтів, на сайті розміщені дипломи і сертифікати, що підтверджують авторитетність консалтингової компанії. Також хочемо вам порекомендувати https://landings.promoter.net.ua/

Колірне рішення при оформленні landing page засноване на двох фірмових кольорах, застосованих в логотипі – чорному і зеленому. Для виділення закликів до дії та інтерактивних кнопок використаний додатковий контрастний колір – жовтий. На головній і в блоці з приблизними маршрутом екскурсії розміщені тематичні фонові зображення новобудов з паралакс – ефектом. Дизайн сторінки доповнено відповідними зображеннями, до деяких з яких так само застосовані анімаційні ефекти. Продають сайти для бізнесу виконуються переважно в діловому стилі, і даний landing для консалтингового агентства не став винятком. В ньому використаний блоковий дизайн: сторінка розділена на 11 блоків, виділених з допомогою ліній, прямих кутів, колірного оформлення. У кожному блоці міститься лаконічно подана структурована інформація про проведення екскурсій. Для полегшення сприйняття інформація доповнено іконками з анімаційним ефектом.

Для цього сайт зверстаний з допомогою адаптивної верстки, забезпечує правильне відображення сторінки на ПК, ноутбуках, смартфонах і планшетах. Сторінка коректно відкривається у всіх популярних браузерах. Основою сайту послужила CMS WordPress, через адмін-панель якої можна з легкістю управляти інформацією, змінювати і доповнювати контент на сайті. Через вікна зворотного зв’язку дані клієнтів приходять на поштову скриньку адміністратора.
Для компактності фотографії звітів про проведені екскурсії поміщені в слайд-ер. Цим же способом оформлені переваги відвідування екскурсії, ілюстровані відповідними зображеннями. У заключному блоці landing представлені контакти та розташування на мапі головного офісу компанії. Ніколи не будуть передані третім особам.