Створений передавальний смаки телевізор. Його потрібно лизати [відео]

19

Професор хомей міяшіта з японського університету мейдзі розробив унікальний телевізор, здатний імітувати смакові характеристики різних продуктів. Досить лизнути його екран, щоб відчути смак їжі. Це повинно додати реалістичності сприйняттю інформації, що відображається.

Апарат назвали taste the tv (tttv). У егосостав входять 10 каністр з добавками, які можуть комбінуватися разлічнимобразом, створюючи необхідний смак. Коли користувач вказує, що він хочетпопробувати, зразок передається на гігієнічну плівку, яка прокочується по екрану. Залишається лише лизнути її, щоб відчути смак.

“мета полягає в тому, щоб дати людямпопробувати, наприклад, страви з ресторану на іншому кінці світу, навіть якщо вони залишаються вдома”, – сказав міяшіта.

Приблизна комерційна вартість цієї обробки становитиме 100 000 ієн (близько $874). Під час конференції tttv студентка за допомогою голосових команд повідомила, що хоче спробувати солодкий шоколад.автоматичний голос повторив її команду і розбризкав на плівку потрібний зразок. Коли дівчина лизнула його, то заявила, що смак дійсно нагадує молочний шоколад.