Створена кімната, заряджає все всередині без проводів

12

Представники токійського університету поділилися незвичайноюрозробкою в області бездротової зарядки. Їм вдалося побудувати цілу кімнату, здатну заряджати всі знаходяться всередині пристрою без будь-яких проводів.

Кімната побудована на технології квазістатичного резонансаі оснащена зосередженими конденсаторами, розташованими в стінах. Вони имеютпроводящие поверхні, що призводить до того, що в кімнаті з’являється трехмирноемагнітное поле зі збереженням електричного поля внутрішньоконденсаторів. В результаті приймачі котушок в смартфонах і інших гаджетах отримують енергію прямо з повітря.

Кімната розміром 3х3х2 метра продемонструвала ефективність передачі енергії на рівні 50% з мінімальними втратами в різних кутахприміщення. Сигнал виявився сильнішим, якщо котушка приймача була під прямим кутом до магнітного поля. Заявлена потужність зарядки можетдостігать 50 вт і більше.

Цілком можливо, що саме така технологія ляже в основузарядних пристроїв майбутнього. Експерти вважають, що з часом гаджетам непонадобятся дроти, оскільки харчування буде подаватися по повітрю.