Стратегії ставок на спорт

4-17-2021
Стратегії ставок на спорт PariMatch

Для всіх любителів спорту може бути цікавий спосіб заробітку, на букмекерських конторах.

Встановлюючи ставки на всілякі наслідки спортивних подій, ви “піднімете” велику суму, а можете і втратити всі гроші. Чи можна якось знизити ризики? Звичайно, якщо використовувати прибуткову стратегію. Також хочемо порекомендувати париматч скачать на сайті , тут найкращі шанси на перемогу.

Найкращий варіант знайти ідеальну техніку – це спробувати скористатися кожною з них. Всі вони розроблялися після ретельного математичного аналізу, тому вигравати ви обов’язково будете частіше.

Стратегії ставок на спорт
Де застосовувати стратегії ставок на спорт?

Послугами варто користуватися тільки в тому випадку, якщо букмекер підключений до ЦУПІС. Ця організація контролює всі фінансові операції і веде спеціальний фонд. Якщо у одного з партнерів з’являться якісь проблеми, з нього будуть взяті кошти для виплати грошей клієнтам.

Тут вас також чекають різні бонуси, а ставки приймаються на різні види спорту, політику і навіть на кібер змагання. Шанувальники телевізійних шоу можуть зробити ставку на переможця шоу Танці, КВК, Що? Де? Коли? і так далі. Обидва букмекера ліцензовані тому для реєстрації вам обов’язково потрібен акаунт у ЦУПІС (як і в будь-який інший БК, дозволеної на території РФ).
Ази ставок на спорт – вивчаємо основи для новачків

Заробіток на ставках на спорт часто привертає новачків. Вони не вникають в тонкощі і сподіваються на великий дохід, забуваючи про ризики і труднощі. В першу чергу, цим варто займатися тим, хто дійсно прив’язаний до спорту. Одного бажання недостатньо, потрібно ще орієнтуватися хоча б в певних видах спорту і знати терміни букмекерських контор.

Тому перед вивченням стратегій спортивних ставок, ми пропонуємо кожному новачку розібратися хоча б в основах.

Найпростіший варіант, який більше підходить новачкам. Зробив ставку на один з результатів, отримав суму ставки помножену на коефіцієнт в разі виграшу. Якщо ставка не зіграла, гроші залишаються у букмекера. Ось кілька прикладів:

Парі полягають на різні результати, одиночну ставку можна відкрити на кількість отриманих червоних карток, хто заб’є перший гол, навіть яка погода буде під час матчу. Екзотичні ставки новачкам не варто використовувати, тому що побудувати прогноз вкрай складно.

За назвою вже зрозуміло, що ставка відкривається відразу на кілька подій. Вигравати гроші за ним складніше, але і заробіток стає вище. Тут вже потрібно вирішувати, йти на підвищені ризики або задовольнятися малим.

Деякі стратегії ставок на спорт припускають використання експресів і систем. Якщо потрібно зробити ставку на 2-3 події, краще використовувати експрес, якщо їх більше, то більше підійде система. Потрібно відштовхуватися від обраної стратегії.

Окремий вид ставок, про них не знають навіть деякі професіонали. Вони включають в себе два попередні види, що дозволяє застосовувати більше стратегій.