Стратегії гри в ставки на спорт

4-13-2021

Починаючи грати на тоталізаторі в першу чергу необхідно об’єктивно оцінити самого себе. Після чого поставити і визначити свої цілі, яких і доведеться дотримуватися в грі. Не станемо сперечатися, що можливо присутні люди, які проігнорували все про що ми хочемо розповісти, але фортуна їм так і не перестає посміхатися. Але як показує практика, зазвичай люди не дотримуються основних правил і напрямків і не поставили перед собою певні цілі програються під чисту: програвши один раз, що б відігратися людина починає гарячково робити ставки одну за однією, при цьому збільшуючи суму і ставлячи на великі коефіцієнти. Він ще не усвідомлює, але це вже повний провал! Хочемо порекомндувати сайт ставки на спорт онлайн , тут великі шанси на перемогу .

Тому ми хочемо більш детально зупинитися на основних правилах, вимогах та інших аспектах, які лежать біля витоків укладення всіх парі, коли при цьому присутня третя сторона – їх організатори – букмекерські контори.

? психологія самого себе: характер і особисті качестваітак, що означає оцінити самого себе? спочатку ви повинні розуміти, що букмекерська контора створена для того, що б приносити прибуток організаторам, тому стабільно вигравати у букмекерів можуть тільки одиниці, які володіють властивою для цього психологією та іншими особистими якостями. Якщо ви це розумієте-це добре, але якщо ви об’єктивно оцінили себе по раніше мали місце ситуацій, і розумієте що не маєте достатньої сили волі що б вчасно зупинитися або ж навпаки надто азартні-грати краще не починати.

Так само проаналізуйте свою схильність до ризику, вона не стане для вас забороною на гру, але ви відразу зможете визначити для себе напрямок в якому будете укладати спортивні парі – парі на матчі. Тут є два типи людей: ризикові люди ставлять на великі коефіцієнти і в разі виграшу забирають відповідно гідну суму, менш ризикові – можуть задовольнятися невеликими виграшами 5-10%, але при цьому роблять ставки тільки на явних фаворитів і ставлячи на маленькі коефіцієнти.

? все наше життя гра, але перш за все – дисциплінатут люди так само поділяються на дві категорії: на тих, хто робить ставки для» підняття спортивного інтересу ” і тих, для кого ставки на спорт є засобом заробітку і доходів або якщо хочете – навіть своєрідних інвестицій в спорт – гравці.

Перші роблять ставки для того, що б з великим інтересом подивитися той же матч або інше спортивне змагання і, як правило, таких людей особливо не турбує виграють вони або програють. Ставки вони роблять рідко і звичайно ж букмекерська контора не є для них засобом заробітку і доходів. Такий вид відпочинку і розваги викликає тільки повагу, а програш тут виступає як своєрідна плата за нього.

Другі-це професійні гравці, у яких метою є отримання доходу від гри на тоталізаторі. Одні давно і копітко працюють в цьому напрямку, інвестують в цей бізнес свої фінанси і час, і в результаті мають досить непогані фінансові показники. Інші задаються метою заробити відразу багато грошей і розбагатіти, при не використовуючи конкретної стратегії, не визначивши свій “банк” і не дотримуючись певний дисципліни. Це теорія банкрутства і краху і ось чому. Адже вигравши кілька разів поспіль така людина вважає, що зловив фортуну за руку – йому щастить, і все тому що він дуже розумний і непереможний. В результаті він буде тільки підвищувати і підвищувати ставки. І коли сума виграшу стане значно менше, ніж була раніше, але людина все одно буде перебувати «в плюсах», він не зупиниться, так як буде вважати себе в програші, а буде при цьому грати «по-крупному» до останнього – поки не програє все. Така людська психологія.

Виявляється, що з незрозумілих причин людина завжди прагне програти всі гроші, які вже виграв. Тому без відповідної підготовки людина і потрапляє в описану вище ситуацію – в цю карусель азарту до повного програшу.

Але цього можна легко уникнути, дотримуючись певної самодисципліни. Звичайно потрібно прагнути використовувати свій шанс, особливо якщо почався період везіння, але ситуація в будь-який момент може вийти з– під контролю, тому незалежно від програшу або виграшу ніколи не варто різко і необдумано:– збільшувати розміри своїх ставок;– міняти обрану стратегію гри; – ставити на більшу кількість ігор та інше.

Якщо стратегія працювала раніше, вона буде приносити свої плоди і надалі-це і є питання дисципліни і терпіння. Фортуна теж обов’язково повернеться обличчям, і цей час якраз для того, що б випробувати вашу витримку і силу волі. Деякі на такий період “невезіння” відволікаються на кілька тижнів від гри і займаються іншими справами.

? тактика і стратегія ігриснова терпіння, характер і сила волі допоможе розібратися вам в наступному. Чи будете ви грати в коротку або довгострокову гру? граючи в довгострокову гру, можливо ви захочете укладати парі і ставити проти явних лідерів і фаворитів, роблячи ставки на гравців або команди з відносно невеликими шансами на перемогу. В такому випадку, зрозуміло, вигравати ви будете не часто, але так як коефіцієнти на аутсайдерів досить високі – сума виграшу буде досить вагомою і на порядок більше ніж було витрачено. Але чи вистачить терпіння, і чи не почнете ви змінювати таку стратегію?

У короткій же грі, гравець ставить на явного фаворита і як правило, великі суми. Правда, так як тут дуже маленькі коефіцієнти-суми виграшів не великі, зате часті і можна навіть сказати регулярні. Але, в разі програшу, такий гравець втрачає досить істотну суму і відразу ж відкочується назад.

Всі букмекери боятися фаворитів, так як більшість гравців ставлять саме на них, тому коефіцієнти, проставляються букмекерами фаворитам, завжди занижені по відношенню до тих, які вимальовуються відповідно до теорії ймовірності.

Так само існує безліч ігрових і фінансових стратегій (більше 20), деякі з яких були запозичені з стратегій гри в казино. Використання цих стратегій ставок на спортивні події дозволять вести вам більш прибуткову гру. Ознайомитися з ними можна тут: стратегії ставок на спорт…

? час-деньіопределітесь з фінансовою стороною і менеджментом. Обмежте розмір готівкової суми для гри-це і буде ваш початковий ігровий банк. Ніколи не позичайте грошей на гру і не грайте на гроші, які передбачені на сім’ю або більш важливі речі, ніж гра в букмекерській конторі і тоталізатор в цілому. Ставте собі за мету отримання і виведення певної суми виграшу. Наприклад, якщо ви почали грати з суми в 200$ визначте собі рубіж дійти до 500$. Дійшовши до нього заберіть свій виграш 300$, і продовжуйте грати далі з тими ж з початковими двома сотнями. Так ви зможете відчути і побачити свій реальний заробіток, який стояв чималих зусиль і часу, а не віртуальні суми на своїх рахунках в букмекерській конторі.

Проаналізуйте чи є у вас час для збору інформації про матчі та їх учасників і скільки ви готові витратити на гру. Якщо ви дійсно любите спорт, вам буде на порядок простіше стежити за спортивними баталіями і відстежувати потоки інформації і в цьому вже велика перевага над букмекерами. Отримавши відповіді на виході, виходячи з них – дійте відповідно.

Якщо стає нудно, нецікаво або почалася смуга невдач – зробіть перерву і відверніться на деякий час на щось інше. Не робіть ставки тільки заради заробітку. Коли відсутня мотивація значно зростає ймовірність того, що людина втрачає інтерес і терпіння і просто програє все.

І пам’ятайте, чим більше часу і фінансів ви готові інвестувати в такий бізнес, тим більше будуть ставати ваші шанси і розміри доходів!