Стилі популярної музики.

10-4-2018

Стилі популярної музики.

Шанувальники року зазвичай (і часто справедливо) зневажливо ставляться до поп – музиці. Однак у тому, що таке поп – музика, думки розходяться. Виявляється, провести чітку межу між рок — і поп – музикою непросто. для одного Майкл джексон — це рок, а для іншого — «попса». Назва поп – музика (pop music) походить від скороченого словосполучення «популярна музика» (popular music). Однак позначають ці найменування різноманітні музичні явища. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить стеллажи.
До поп – музика відносять найбільш відомі і часто виконувані твори (у тому числі народні, джазові, симфонічні та ін ) називали і поп, і рок – музику. До поп – музиці стали відносити масову розважальну музику, призначену для слухача з усередненим смаком. Однак і в творчості багатьох рок – музикантів були періоди, студійні або концертні роботи, нарешті, просто окремі твори, які можна зарахувати до поп – музиці. І навпаки — поп – зірки іноді зверталися до року.
Разом з тим деякі композиції, що перетворилися в класику рок – музики, з плином часу втрачають новизну і починають сприйматися як поп – музика. Саме раннє направлення рок – музики — рок – н-рол. Відповідно першими поп – музи-кантами стали виконавці приглаженного, «комерційного» рок – н-ролу, зазвичай виступали в супроводі оркестру. Музичне обдарування виявилося рано, і Підлогу прийшов на естраду ще підлітком. він переїхав до Нью – Йорк і представив свої записи в компанію .