Steam-версія fallout 3 позбулася підтримки games for windows live — сервісу, закритого ще в 2014-му році

51

Сумно відомий ігровий сервіс games for windows live припинив своє існування ще в 2014 році. Неприємність всієї ситуації полягала в тому, що деякі проекти, що виходили в той час, досі працюють на gfwl. Так от, у списку “нещасних” стало на один пунктик менше — звідти прибрали fallout 3. Відповідний патч в steam прибирає підтримку сервісу від microsoft.

Власне, нічого іншого» латочка ” не робить — вона просто позбавляє fallout 3 від gfwl. Після оновлення гравець зможе заново встановити клієнт, в якому мертвих технологій не буде. На жаль, підтримку steamworks не завезли. Це означає, що система досягнень fallout 3 повністю зникла.

Також після установки патча у fallout 3 з’явилася ще одна проблема: клієнт гри позбувся підтримки fallout script extender (fose). Йдеться про важливий фанатський інструмент для створення модифікацій. Як повідомляють розробники програмного інструменту, нова версія fallout 3 заново скомпільована на visual studio 2019, що і стало причиною позбавлення підтримки fose.

З нагоди виходу важливого патча в steam стартував розпродаж проектів серії fallout. Ту ж третю частиною можна прикупити за 89 рублів (базова версія) або за 199 рублів (game of the year edition.