Ставки на кіберспорт

11-19-2019

Хто б міг подумати, що букмекерські контори почнуть настільки активно розвиватися. Приміром, сьогодні ми порівняємо і розберемо список букмекерських контор, які приймають ставки на кіберспорт. Так, тепер цей напрямок змагань став масштабним і приваблює великі гроші. Так чому б не стати учасником загального тренда і не заробити на цьому? Ми постаралися розглянути всі доступні сайти для ставок на кіберспорт і змогли виявити ряд найбільш цікавих і пріоритетних. З результатами нашого аналізу та порівняння можете ознайомитися далі в таблиці. Рекомендую краще всього робити ставки на цьому сайті https://stavki-kibersport.com.ua/, тут у вас є усі шанси на перемогу.

Завдяки ретельному порівнянні і вивчення можна без проблем сказати про те, що БК для ставок на кіберспорт досить багато. Але якщо ви хочете серйозно заробляти і не відволікатися на інші дрібниці, то слід скористатися букмекерами, які ми привели для вас в таблиці. Порівняння відбувалося відразу за кількома критеріями, що дозволило нам об’єктивно виявити кращих букмекерів для ставок на кіберспорт. А щоб таблиця не викликала у вас питань, ми розкриємо всі пункти, за якими відбувалося порівняння букмекерських контор. Виглядають вони наступним чином:

Актуальність дисциплін – враховуючи, що кіберспорт розвивається великими темпами, хотілося б, щоб букмекери охоплювали набагато більше дисциплін для ставок. Ми вирішили, що подібна тенденція повинна враховуватися і взяли за основу цей пункт, щоб виявити найбільш масштабні майданчика в плані вибору дисциплін.
Кількісний показник – враховуючи, що кіберспорт є найсвіжішою тенденцією, деякі БК необґрунтовано завищують умови для активної гри. Ми вирішили звернути пильну увагу на це і постаратися вибрати оптимальні і мало не найвигідніші букмекерські контори для ставок на Кіберспорт. На щастя, знайшлися майданчики, які не біжать за хайпи і стримано пропонують свої послуги для ставок.


Надійність – кіберспорт хоч і є досить популярним напрямком, але далеко не всі користувачі в ньому розбираються. Кожному хочеться бути впевненим в тому, що його ставка буде правильною, що його не обдурять і він зможе заробити. Звідси з’являється пункт надійності, який обов’язково повинен враховуватися під час вибору букмекера в його надійності. Ми порівняли всі БК за цим критерієм і тепер ви можете зробити виття вибір.


Чесність-не секрет, що багато майданчиків намагаються робити прогнози і підказувати користувачам, що варто використовувати для орієнтира на ставку. Ми постаралися розібратися з цим непростим пунктом і змогли провести порівняльний аналіз. Результати нас здивували, тому рекомендуємо вам обов’язково звернути увагу на цей пункт.


Фінансовий оборот – останнім пунктом ми вирішили взяти фінанси, а точніше їх обсяги. Адже майданчик новий і далеко не кожен користувач буде ризикувати. Нам вдалося виявити найбільш популярні БК, де кіберспорт став вже буденною справою. Саме там користувачі зможуть ефективно і зосереджено заробляти гроші, не хвилюючись за те, що практично ніхто не цікавиться цим напрямком.
Пунктів не так багато, але їх цілком достатньо для остаточного вибору БК. Залишається тільки особисто вивчити всю надану інформацію і постаратися зробити правильний вибір.

Тепер вибір залишається за вами, уважно вивчайте таблицю, вибирайте букмекера і починайте діяти. Як тільки ви будете розглядати майданчики, то можете зустріти невелике позначення ЦУПІС. Дана система є державною розробкою і створена виключно для контролю над фінансовими операціями. З-за неї ставки обкладаються податками і користувачам доводиться витрачати набагато більше грошей. При цьому дана система вимагає обов’язкової реєстрації, яка має кілька обов’язкових рівнів. Це не тільки забирає багато часу, але і просто доставляє масу незручностей.

В якій БК робити ставки на кіберспорт?
Ми постаралися уникнути ЦУПІС, так як вона несе в собі багато мінусів. Завдяки цьому нам вдалося знайти букмекерів, де ви без проблем зможете користуватися всіма доступними функціями і робити ставки на кіберспорт без паспорта. Уважно вивчайте нашу таблицю і серед всіх варіантів ви обов’язково знайдете найбільш вигідну контору. З нашим рейтингом букмекерів ваші ставки будуть не тільки вигідними, але і успішними. Приємної гри і відмінного заробітку!