Стартував ранній доступ до королівської битви vampire the masquerade-bloodhunt, оцінки поки пригнічують

12

Пару годин тому в steam відкрився ранній доступ до нової королівської битві vampire the masquerade — bloodhunt. Ще під час тестування гравці висловили невдоволення даним проектом, і ось, після старту раннього доступу історія повторилася: середній користувацький рейтинг vampire the masquerade — bloodhunt в steam становить жалюгідні 60 %.

Гравці скаржаться на велику кількість “доната”, нікчемну оптимізацію, через яку системні вимоги в грі з таким рівнем графічного виконання навіть після коригування є завищеними, проблеми з балансом, неробочу функціональність, проблеми з підключенням до одного. В цілому перші учасники раннього доступу до vampire the masquerade-bloodhunt радять чекати патчі. По всій видимості, в поданні розробників» ранній доступ ” означає право на випуск непрацездатного продукту.

Якщо ж відкинути негативні сторони раннього релізу, то нагадаємо, що vampire the masquerade — bloodhunt оповідає про битви вампірських кланів, що проходять при використанні суперздатностей і дещиці кмітливості. Чи довго розробники з sharkmob планують тримати гру в ранньому доступі, поки невідомо.