Способи заробітку грошей Вконтакте

53

Соціальні мережі одні з найбільш популярних майданчиків в інтернеті, ці сайти щодня відвідують мільйони людей. Скоріше всього Ви знайомі з самої просунутої соціальною мережею в рунеті vk.com, а можливо і зареєстровані в ній. Але мало хто знає, що цей сервіс, створений для спілкування, можна використовувати для отримання доходу. Як заробити на лайку у Вконтакте?

Розглянемо два основних способи:

Використовувати свою сторінку для виконання різних дій

Існують сервіси, які платять за виконання завдань у соц. мережах. Виконання таких завдань не вимагають особливих навичок і знань, а багато хто з нас вже робили подібне, але абсолютно безкоштовно:

  • Лайк
  • Розповісти друзям
  • Вступити в групу або паблік
  • Залишити коментар
  • Додати в друзі або передплатники

Створюємо новий аккаунт Вконтакте, це потрібно для того, що б не навантажувати і не захаращувати свій основний. Додаємо фото, інформацію, записи що б додати ефект «живої» анкети. Підготовка закінчена, можна сміливо реєструватися на сайтах перерахованих нижче і приступати до виконання завдань.

Список подібних сервісів:

  • VKMix.com
  • VKtarget.ru
  • VPrka.com

Використовувати групу або паблік для отримання доходу

Звичайно, не у всіх є власна група, але над її створенням варто задуматися, адже заробити з допомогою групи можноприличные гроші. Іноді розкрутка таких груп складний і нудний працю. Завдяки таким сервісам можна все повністю автоматезировать, але бути на зв’язку доведеться все одно.

Адміністратори груп з мільйоном передплатників заробляють від 100 тисяч рублів на місяць. Розміщення рекламного посту в такій групі коштує від 1000 рублів.

Крім розміщення рекламних постів з тематичних груп, адміністратори намагаються монетизувати свої паблики, підключаючи партнерські програми, які пропонують продавати товар і отримувати комісійні.

Якщо Ви зацікавилися адмініструванням власних груп, непоганим помічником буде зручний сервіс для реклами в спільнотах Sociate.ru

Sociate.ru можна використовувати як для залучення нових передплатників у свою групу, замовляючи рекламу в тематичних пабликах, так і для продажу своїх рекламних місць адміністраторам менш розвинених спільнот.

А Ви вже спробували такий вид заробітку, через соціальні мережі. Поділіться Вашим успіхом у коментарях.

З повагою, Віктор