Сонячні батареї огляд

9-11-2019

Солнечные батареи обзор
Виглядає коробка приємно, та і все на цьому. Усередині ви знайдете невеликий комплект – кабель USB – micro USB, саму сонячну панель, інструкцію по використанню.
Також хочемо вам порекомендувати
Сонячна панель укладена в тканинне покриття чорного кольору. Тканина досить щільна і тверда, вона не гнеться і не дає панелі розвалюватися в руках. У закритому стані панель більше нагадує згорток цупкого матеріалу. На краю панелі є липучка, фіксуюча продукт в закритому стані. До речі, липучка дуже міцна, доводиться віддирати.

Відкривши пристрій, ви помітите чотири сегменти – три з них відведені під сонячні батареї в Україні, а четверта є «виходом» енергії. В останній (або першої) секції знаходиться два порти USB звичайного формату, куди ви будете встромляти свої зарядні пристрої для смартфонів, планшетів і зовнішніх акумуляторів. Закріплені коннектори досить міцно і виламати їх вийде з працею. Видають вони потужність 5V, чого цілком вистачає для зарядки навіть великих планшетів.

Варто відзначити, що панель сама не боїться прямих сонячних променів і ви спокійно можете класти продукт на траву під відкритим сонцем – нічого не розплавиться і не згорить. Інша справа – смартфон або планшет, які ви заряджаєте. Сам кишеньку на першому сегменті розрахований під зберігання гаджета, але під палючим сонцем там виходить щось на зразок мікрохвильовки. Краще класти гаджет під саму панель або ховати під якимись предметами, щоб не перегрівалося нічого.

Тепер трохи статистики і сухих даних. Саме з цього бар’єру рекомендують заряджати свої пристрої. При тому, зарядка починається миттєво, чекати нічого не доводиться.
Така сонячна панель може стане в нагоді у багатьох повсякденних ситуаціях, не тільки в горах або подорожах. Наприклад, пропав у вас світло в будинку, а на вулиці сонячна погода – легко можна зарядити продукт. Якщо ж організувати на балконі місце, то можна легко заряджати смартфони в хаті, та ще й планшети, і економити на електриці. Приблизно за рік – півтора ви окупите вартість продукту тільки зекономленої енергії. Під час подорожей це взагалі незамінна штука – в поїздах, автомобілях, під час піших походів в гори чи ліси, під час пікніків та інших посиденьок дана сонячна панель дозволить вам не турбуватися про заряд батареї. Враховуючи компактність і легкість у використанні, переваги просто шикарні.
Тепер про вартість і доставку. Гаджет доставляють з Китаю, стандартна швидкість доставки залежить від вибраної поштової служби. Ви також зможете переглянути варіанти застосування гаджета іншими користувачами. Вводьте і насолоджуйтеся безкоштовною енергією.