Смартфони pixel тепер можуть автоматично записувати і відправляти відео в екстреній ситуації за допомогою програми особиста безпека

27

Стаття від 30.09.2021: як відомо, смартфони компанії google з лінійки pixel отримують деякі нововведення операційної системи android в першу чергу. Одним з таких нововведень стала нова функція в додатку ” особиста безпека ” »

Ця програма за останні роки отримала такі можливості як перевірка безпеки, яка автоматично повідомляє ваших контактних осіб в екстрених випадках, якщо ви не відповідаєте відповідно до заданого розкладом, а також можливість автоматичного виклику служби порятунку, якщо смартфон виявляє, що ви потрапили в автомобільну аварію.

Тепер тут з’явилася функція, яка дозволить автоматично записувати відео, якщо ви активуєте режим екстрених викликів.

Для цього в разі надзвичайної ситуації вам потрібно буде швидко натиснути на кнопку включення п’ять разів, після чого ваш телефон подзвонить в екстрені служби, відправить ваші дані контактів для екстрених випадків і запише відео з тривалістю до 45 хвилин або на скільки вистачить обсягу сховища на телефоні.

Якщо у вас телефон pixel, ви можете знайти цю функцію в налаштуваннях останньої версії програми “особиста безпека”. Тут ви можете також включити режим відправки записаного автоматично відео вашим контактам, які ви вибрали як контакти для екстрених випадків.

На даний момент ця функція вже працює на смартфонах pixel. Деякі власники смартфонів інших виробників помітили її у себе в бета версіях android 12. Цілком можливо, що вона стане доступна масово після релізу остаточної збірки цієї операційної системи.

додано 15.10.2021:

завантажити особиста безпека ви можете з цієї сторінки google play маркет

схожі матеріали: