Скоро можна буде оплачувати проїзд в автобусі по Bluetooth

331

В одному з куточків Англії на даний момент тестується унікальна технологія замовлення квитків на громадський транспорт. Досить мати під рукою смартфон з Bluetooth. Ідея дуже цікава і практична, подробиці – далі.

Проект отримав робочу назву “662Pay”. Як це працює? На кожній зупинці, розташованій між містами Бредфорд і Кітлі, встановлюються блютуз маячки. Пасажири можуть завантажити на свої гаджети спеціальний додаток, а потім за допомогою Bluetooth з’єднання звернутися до сервісу замовлення квитків. Передбачається, що на такий спосіб оплати надаватиметься знижка. Вигода очевидна, зручність – теж.

Автори ідеї переконані, що такий підхід дозволить заощадити гроші на проїзд і надати користувачам громадського транспорту більш детальну інформацію про умови проїзду, можливі незручності. Приміром, людина зможе дізнатися точну відстань між зупинками і оплачувати на підставі розрахунків додатки, а не транспортної компанії. Також, відпадає потреба в кондукторах, які уповільнюють відправку автобуса, оскільки необхідно продати або перевірити квитки у пасажирів, а це зайві витрати часу.