Скачати vk mp3 mod (вк мп3) (мод: скачування і прослуховування музики без обмежень / невидимка) на андроїд

22

vk mp3 mod – найпопулярніша і багатофункціональна модифікація оригінального клієнта для швидкого і максимально зручного доступу до соціальної мережі вконтакте. Програма крім всіх стандартних функцій оригінального додатка вк має ряд унікальних змін і фішок. Реально можливостей в вк мп3 мод на андроїд величезна безліч, найголовніші спробую описати нижче.

Наприклад, є можливість кешувати, завантажувати і прослуховувати музику з вимкненим екраном пристрою без обмежень, присутній оффлайн статус (режим невидимки), нечиталка і відключення тайпинга. Так само розблокована можливість відправляти своїм друзям недоступні і платні стікери. Для цього загляньте в магазин стікерів, перейдіть в графіті-стікери і виберіть потрібні, перезавантажте клієнт і отримаєте платні стікери безкоштовно.

Ще ви можете всіляко кастомізувати зовнішній вигляд проги, зробіть її зручною і красивою, активувавши потрібні пункти в налаштуваннях. Там же можна погратися і включити ще близько сотні корисних функцій. Єдиний мінус, що іноді розділ з аудіо активується не з першого разу, зайдіть в нього і почекайте поки завантажиться музика. Якщо з’явилася помилка перезайдіть в свій аккаунт, не допомогло-почекайте і зайдіть в розділ аудіо пізніше, все обов’язково з’явиться.