Швидкий мозок допоможе вчити іноземні мови

359

Американські вчені створили унікальну технологію, яка дозволить в найкоротші терміни вчити іноземні мови. Розробка отримала назву “Швидкий мозок”.

Фахівці довели, що здатність до вивчення мов закладена всередині мозку і не залежить від бажання та наполегливості людини. Запропоноване винахід створювалося для військових, аби ті могли блискавично освоювати нові навички. Для тестування відібрали два десятки учасників різного віку, які ніколи не вчили іноземні мови. Тобто, умови рівні.

Навчання тривало 2 місяці: двічі на тиждень проводилися заняття тривалістю в півгодини. По закінченню експерименту вчені підвели підсумки. Незважаючи на однакове прагнення, частина учасників показала дуже слабкі результати, а інші, навпаки, вразили своїми знаннями. З цього можна зробити висновок, що подібні здібності закладені в головному мозку і не залежать від зовнішніх поведінкових факторів.

Використовуючи розроблену технологію, можна запросто визначити, чи зможете Ви легко освоїти іноземну мову, або для цього доведеться неабияк потрудитися. Також, даний підхід дозволить визначати тривалість курсів і озвучувати учням попередню вартість занять.