Як вибрати туристичну палатку

6-25-2019

Які найкращі намети пошуках ідеально підходить намету можна провести не один день, якщо не знати як правильно вибрати і купити намет в Києві.

Хочемо порекомендувати купити Лагерное снаряжение

Туристичні з одношаровим тентом для весни, літа і осені. Кемпінгові мають двошарове тентове покриття. Характерними особливостями наметів цієї торгової марки можна вважати: фірмовий немаркий світло-коричневий або темно-зелений колір використання для дна армованого поліетилену (так званий терпаулинг) поліестерові тенти з водопроникністю 1500-3000 мм вод.ст. фібергласовий каркас наявність москітних сіток, великих вентиляційних клапанів і вентиляційних вікон.

Sol-торгова марка, що випускає універсальні, кемпінгові намети, тенти і намети місткістю від 1 до 6 місць.

Який намет купити форумизначитися, яку фірму намету вибрати, можна, відвідавши спеціалізовані форуми, на яких спілкуються гірські туристи і альпіністи. Ці екстремали краще за інших знають, яке значення має якість намету. Вони дивляться не стільки на бренд виробника, а на якість:

Закладення швів. Шви проклеєні, герметичні – ось що важливо. В умовах суворого клімату гір має бути сухо і тепло всередині намету під час короткочасного відпочинку. Щільність дна. Показник вологопроникності повинен бути в діапазоні від 5 до 10 тисяч мм вод.ст. Чим вище це значення, тим більше шансів, що дно намету не промокне при сильному натисканні ноги, ліктя.

Згідно з даними форумів і паспортних характеристик штурмових і експедиційних наметів, при дні зі значенням 5000 мм вод.ст. можна стояти всередині, а якщо цей показник дорівнює 10000 мм вод.ст., то можна сміливо спертися на лікоть і не опинитися у воді, яка накопичується від розталого снігу і льоду під місцем ночівлі. Водопроникність тентового покриття повинно бути не менше 3000 мм вод.ст. – це граничне значення для тканини, що не пропускає воду всередину. Вага виробу грає роль при транспортуванні, але, чим міцніше каркас, тим більше важить намет.

Тому потрібно шукати розумний компроміс між важко нести або надійно ночувати. Найміцніші дуги намети з дюралюмінію, але і найважчі. Більш легкі – з фібергласу (склопластик), але і по вітростійкості фіберглас поступається дюралюмінію.Також на форумах обговорюють такі моменти, як: Наявність снігової «спідниці», яка не дає снігу і льоду навколо проникати усередину. Для південних широт і лісів середньої смуги важлива наявність москітної сітки.

Проміжний тамбур допомагає зберегти тепло. Кілька входів в невеликий 2-місній або 3-місній наметі роблять більш зручним вхід і вихід, щоб не турбувати сусідів по ночівлю.Як правильно вибрати туристичну палаткуЕсли ви в скруті, намети якого виробника краще, зверніть увагу на різноманітність в асортименті, яке пропонує кожен з брендів, а саме: категорія за цільовим призначенням (експедиційні, штурмові, туристичні, кемпінгові, трекінгові, пляжні, спеціалізовані) кількість місць для ночівлі тип каркасу (автомат, напівавтомат матеріал каркасу (фіберглас, дюралюміній, алюміній, вуглепластик, композитні матеріали) кількість шарів в тентовому покритті вага намету в складеному для транспортування положенні.

Чому туристичні намети роблять многослойнымиНаличие другого внутрішнього шару в наметовому спорядженні дозволяє створити більш комфортні умови всередині, так як другий шар збільшує внутрішню вентиляцію і запобігає появі конденсату на стінках.Який колір намети выбратьЧто дивно, верхній зовнішній шар тентового покриття не має такого великого значення, як колір внутрішньої поверхні. Чим світліше внутрішній шар, тим світліше і комфортніше всередині намету.З точки зору практичності вироби, світлі намети більше підходять для теплої пори року, а для суворого клімату і холодної погоди перевагу потрібно віддавати більш темним, немарким квітам.