Що таке Віртуальний сервер

10-15-2019


Оренда і ексклюзивне використання деякого процесорного часу комп’ютера з встановленим серверним програмним забезпеченням і сполученого з інтернетом. Віртуальний виділений сервер, звичайно, потрібен для сайту, який використовує нестандартні рішення, або стабільно завантажує сервер (при віртуальному хостингу (shared hosting)). Як правило, це сервер, на якому знаходиться деяка кількість акаунтів, але на відміну від виділеного сервера, строго обмежені в дисковому просторі і в процесорному часу. Це проміжний варіант між виділеним сервером і віртуальним хостингом. Сервером Ви можете керувати самостійно, встановлюючи будь-яке програмне забезпечення, крім ОС. Для забезпечення додаткової безпеки або при використанні нестандартних технологій. Ви відкриваєте бізнес в інтернеті. Середніх проектів, требующиъ нестандартних рішень. У вас дуже відвідуваний ресурс або він займає дуже багато місця.
Також хочемо вам порекомендувати Виртуальный сервер (VPS)
Вибір хостинг – провайдера теж важливий. Варто відзначити, що в цьому сегменті теж існує велика кількість пропозицій, однак, їх набагато менше, ніж в сегменті віртуального хостингу (shared hosting). Просто пройтися по сайтах клієнтів не буде достатньо, бо у Вас буде свій віртуальний сервер. Однак, все ж варто це зробити і подивитися швидкість завантаження сторінок. Можна ще додати, що є хостинг – провайдери, які надають тестовий місяць. Ну і не забувайте про прості речі: подивіться на зовнішній вигляд сайту хостинг – провайдера. Якісно він зроблений, з Вашої точки зору. Подивіться наявність сервісів, системи оплати за хостинг. Нарешті, скористайтеся фільтром і подивіться відгуки клієнтів. Можете також заглянути в пропозиції від хостингових компаній.
Універсального керівництва тут швидше ні, тому що Ви не обмежені у виборі служб і додаткових сервісів. Вибір проводиться за необхідного дискового простору (місця) і трафіку. Трафік можна визначити наступним чином: візьміть середній розмір однієї сторінки з графікою, що підключаються клієнтськими скриптами, стилями) і множте на кількість передбачуваних переглядів сторінок на місяць. Реально ж, трафіку споживається менше, т. статичні сторінки і малюнки часто кешируются на проксі сервери і на машинах клієнтів. Як правило, перехід на віртуальний виділений сервер ініціює сам хостинг – провайдер в тому випадку, коли бачить, що Ваш сайт неприпустимо завантажує сервер (при віртуальному хостингу) або Вам потрібно нестандартне рішення, яке не може бути виконано на віртуальному сервері (наприклад, з міркувань безпеки).