Що таке система розумний будинок

7-2-2019


Зближення високотехнологічних програмно – апаратних платформ з можливостями їх освоєння звичайними людьми призводить до зростання інтересу останніх до систем . Дійсно, покупці цього рішення, що забезпечує небачений затишок і комфорт, в основному мають інші професії і заняття, ніж програмування і радіомонтаж (плюс ще кілька специфічних робочих спеціальностей). Сучасна система налаштування і управління інтелектуальною будівлею несе в собі традиції функціоналу, закладених раніше в системі BMS (Building Management System). Також хочемо вам порекомендуватиhttp://360view.com.ua/intelektualni-systemy/

Це визначило головну мету для домашнього використання.
Перелік неповний, оскільки УД є програмованою системою, що означає можливість у будь-який момент підключити будь-який пристрій з прийнятним (можливість передавати/ отримувати керуючі сигнали) контролером. Це можуть бути датчики температури, датчики протікання води, ряд виконавчих пристроїв (ворота, шлагбауми, сирени і т. Після ознайомлення з можливостями потенційного покупця постає питання – яку систему вибрати для свого житла. Насамперед, треба зрозуміти – на якому етапі будівництва або ремонту знаходиться житло. Від цього залежить, чи буде УД дротових або бездротових. Перший варіант характерний для дому, знаходиться на стадії ремонту або будівництва. Другий варіант актуальний для тих приміщень, де немає можливості для зміни інтер’єру. Бездротова система може бути дорожче, проте займе менше часу на установку.

Далі йде вибір тих функцій, за які повинен відповідати УД – управління світлом, вхідною групою, домашнім кінотеатром, теплими підлогами, автоматикою кліматичних установок і т. Треба врахувати, що багатий набір цих функцій розписаний в паспорті практично всіх систем УД, тому наступним етапом необхідно підібрати виконавця робіт з інсталяції системи. Так можна зберегти деяку частину сімейного бюджету на переробках.

На цьому моменті проводиться оцінка вартості з усіма необхідними модулями і робіт з настроювання та монтажу елементів. В особливо складних випадках, коли хочеться і планується «побільше», а фінансових ресурсів не вистачає, можна встановити основну частину УД, інші модулі докуповувати і встановлювати пізніше. На кожному з етапів вибору можна і потрібно користуватися досвідом вже пройшли цю процедуру. З ним легко ознайомитися на відповідних ресурсах в Інтернеті.
Вбереже чи кешбокс Ваше майно від крадіжки.