Літнє стажування в США

4-4-2020
Гранти і стипендії: США | Відділ академічної мобільності КНУ імені ...

Як студенту потрапити на річне стажування в Google, Harvard, Associated Press або іншу престижну організацію в США. Напевно багато хто з студентів запитують себе про це. Нагадаю, що ми вже неодноразово обговорювали питання про важливість стажувань для студентів коледжів. Тим студентів хто ще не визначився з річною стажуванням, треба робити це як можна швидше. Однією з хорошою можливістю для підвищення кваліфікації, встановлення корисних зв’язків і придбання необхідної рядка в резюме є стажування в компаніях зі світовим ім’ям, таких наприклад, як Google або Harvard University. Коротко розглянемо деякі з існуючих можливостей за таких стажувань. Також хочемо вам порекомендувати https://myworktravel.com/work-and-travel-usa.html

Зараз, наприклад, Google приймає заявки від студентів університетів США для участі в програмі з журналістики. Програма розрахована на 10 тижнів під час яких її учасники отримають прекрасну можливість стажуватися в одній з партнерських організацій. Один тиждень студенти проведуть у Google та інші дев’ять тижнів у приймаючої організації. Хоча програма і присвячена журналістиці, вам не обов’язково бути студентом факультету журналістики для того, щоб в ній брати участь. Подавати на програму можуть студенти, які навчаються в американських університетах, в т. до Речі, здобувачі зі знанням мов програмування і умінням працювати з системами обробки даних мають деяку перевагу. Всі витрати на проживання, харчування , страхування та інші витрати, учасник стажування оплачують самі. Прийом заявок на участь у стажуванні в Harvard закінчується 16 лютого. Так що поспішайте, у вас не дуже багато часу на роздуми.

Думаю, що таких програм досить багато, і при бажанні ви завжди зможете знайти підходящий для вас варіант через Інтернет. Я коротко написав тільки про деяких можливих літніх стажувань для студентів в дуже престижних організаціях США. кількість охочих значно перевищує кількість пропонованих вакансій. Тому, якщо ви шукаєте літнє стажування в США, то намагайтеся подавати відразу в кілька організацій, щоб підвищити свої шанси на успіх. Якщо вам сподобалася стаття, порекомендуйте її вашим друзям і колегам і приєднуйтесь до нас на Facebook, YouTube і Twitter.