Що потрібно для зміни оператора

5-21-2019

 Что нужно для смены оператора
Відповідайте, будь ласка, на кілька запитань щодо якості обслуговування в Центрі онлайн – підтримки.
Також хочемо вам порекомендувати по ссылке
Перенести свій номер телефону разом із кодом мережі іншого оператора на обслуговування в мережу МТС.
Послуга доступна всім клієнтам — фізичним і юридичним особам.
Відсутність фінансових зобов’язань перед оператором, у якого ви обслуговуєтесь в даний час (заборгованість за номером, зобов’язання щодо розстрочення та ін. Збіг ваших паспортних даних з інформацією в базі даних вашого поточного оператора.
Візит власника номера у Салон зв’язку МТС або до комерційних представників (при цьому візит в Салон колишнього оператора не потрібно).
Документи, що засвідчують особу, для укладення договору).
Установчі документи або їх нотаріально засвідчені копії, які підтверджують створення юридичної особи.
Документи, що підтверджують статус представника юридичної особи.
Наказ (витяг з наказу) про призначення на посаду керівника юридичної особи (виписка з рішення загальних зборів учасників, протоколу засідання правління або органу, уповноваженого обирати керівника). Підтверджує повноваження керівника протягом 20 днів з моменту призначення або чинний трудовий договір із зазначенням у тексті даного документа відомостей про керівника, що збігаються з паспортними даними фізичної особи, яка звернулася в Салон МТС.
Довіреність, видана юридичною особою в особі його керівника, завірена підписом з розшифровкою керівника або іншої особи, яка має право підпису, скріпленого печаткою організації. Повинна мати вихідний реєстраційний номер і дату видачі. Довіреність, видана юридичною особою державної форми власності, на отримання, видачу грошей або інших майнових цінностей повинна бути підписана також головним бухгалтером.
Документ, що засвідчує особу довіреної особи.
Процес перенесення номера займає не більше 24 годин з моменту звернення в МТС. Велику частину часу, поки відбувається перенесення номера, ви залишаєтеся на зв’язку — ваша колишня SIM – карта працює. Після того, як SIM – карта колишнього оператора перестала реєструватися в мережі — вставте SIM – карту МТС, протягом декількох годин вона зареєструється в мережі. Якщо автоматичної реєстрації не відбулося, перезавантажте пристрій і виберіть вручну мережу МТС.
Послуги для перенесених номерів не надаються. У разі розірвання договору номер повертається колишньому оператору. Перенесення номера можливий необмежену кількість разів, але не раніше ніж через 90 днів після останнього перенесення (незалежно від того, з якої мережі, в яку здійснювався перенесення).
Чи була ця стаття корисною.