Саундтрек new world, натхненний грою престолів; нові подробиці у великому відео

15

Якщо ви думаєте, що саундтрек new world трохи знайомий, ви не самотні. Фактично, натхнення для саундтрека new world виходить від однієї з найпопулярніших фентезійних франшиз в історії телебачення: «гра престолів». Настільки, що композитор епопеї hbo допоміг створити звук світу aeternum amazon, співпрацюючи з брендоном кемпбеллом над саундтреком до гри.

У майже сімнадцятихвилинному відео звукорежисер new world жан-едуард мікло, а також композитори рамін джаваді і брендон кемпбелл розповідають про те, як вони прийшли до створення new world. Говорячи про підходи та натхнення, спільна звукова команда працювала над тим, щоб звукові ландшафти гри зображували «правдоподібний світ, в якому можна загубитися».

За словами міклота, розмови почалися задовго до того, як з’явилася гра.

” тому ми почали розмову з ними задовго до того, як у нас була гра. Все змінилося, коли рамін і брендон приєдналися до команди”, — стверджує міклот у відео. Далі він розповідає про те, як звукова команда була схвильована роботою над new world, тому що це був “чистий аркуш”.

Рамін також розповідає як музичній команді було доручено створити саундтрек для гри, яка ще не принесла плодів.

” початок, безумовно, найповільніша частина, вірно? ви починаєте з нуля, ви намагаєтеся зрозуміти свій тон, свої інструменти, свої мелодії”, – говорить рамін.

Брендон, який працював з раміном над “грою престолів”, ” світом дикого заходу “і багатьом іншим, також розповів про те, як почати з саундтреку:

” перший крок – це написання тем, визначення інструментування і всього іншого з точки зору процесу. А потім ми більше експериментуємо, може бути, ми самі запишемо тут кілька сольних інструментів, або, може бути, ми запросимо кількох солістів, щоб дійсно зрозуміти, що таке звучання в грі”.

Це відео-одне з найдовших щоденників розробників, створених командою amazon, яка готується до запуску наступного тижня. Якщо ви хочете послухати саундтрек самостійно, щоб підготуватися до світу aeternum, ви можете зробити це на amazon music, а також через плейлист на youtube, який вбудований нижче.