Самокеровані автомобілі apple вперше за два роки потрапили в дтп

17

За даними каліфорнійської дорожньої служби, в серпні два безпілотних автомобіля apple, що працювали в ручному режимі, потрапили в незначні зіткнення. Обидва інциденти сталися не з вини безпілотного транспортного засобу або його водія. Варто відзначити, що самокеровані автомобілі apple не потрапляли в аварії з 2019 року.

Macrumors.com

Перший інцидент стався в місті сан-дієго 19 серпня. У lexus rx 450h, обладнаний системою автономного водіння apple, в дорожній пробці в’їхав автомобіль hyundai. Аварія була охарактеризована як незначна, ніхто не постраждав. Друга дтп сталася 23 серпня в купертіно, біля кампуса apple park. Автомобіль з обладнанням для автономного водіння apple стояв в пробці, коли ззаду в нього в’їхав subaru outback. Аварія також була незначною, постраждалих не було.

Раніше цього року управління автомобільного транспорту каліфорнії повідомило, що автомобілі lexus з обладнанням і пз apple для автономного водіння проїхали 29 тисяч кілометрів за 2020 рік. Ймовірно, в 2021 році apple активізувала тестування, що призведе до збільшення кількості інцидентів.

Нагадаємо, що увага американських регулюючих органів останнім часом прикута до функції автономного водіння електромобілів tesla, яка вже стала причиною 12 аварій за участю автомобілів екстрених служб. У цих 12 аваріях 17 осіб були травмовані, а один загинув.