Розробники diablo 2: resurrected розповіли про проблеми при створенні гри і критики з боку фанатів

29

Творці diablo 2: resurrected кажуть, що люди повинні «робити те, що вони вважають правильним», коли вирішують, чи купувати гру яка виходить в реліз на наступному тижні.

Diablo 2: resurrected – перша гра від activision blizzard з тих пір, як був поданий проти в суд на компанію проти дискримінації, в основному через сексизм, домагань та інших проблем на робочому місці в blizzard, де була створювалася серія «diablo».

» було, безумовно, дуже неприємно чути такі речі”, – сказав директор axios з дизайну resurrected роб галлерані, маючи на увазі звинувачення в неправомірній поведінці. “і ми дійсно хотіли підтримати наших колег і співробітників”»

Гра в основному створюється силами vicarious visions, студією в північній частині штату нью-йорк, яка довгий час працювала над іграми, що не належать blizzard, і не брала участь у позові.

Але звинувачення все ж змусили команду задуматися, каже галлерані, що вимагало від керівництва студії звернення до співробітників, щоб запитати, що можна зробити краще. 1>«>” ми чули багато дійсно позитивних речей, але я не думаю, що ми коли-небудь зможемо це зрозуміти», – говорить він. “ми завжди повинні продовжувати запитувати”.

Полеміка також викликала “очищення” оригінального змісту diablo 2 на предмет будь-яких проблемних згадок. Імена і квести збираються змінити і в інших іграх від blizzard, але галлерані каже що поки ніяких змін не робилося.

Галлерані заявив, що коли про рімейк було оголошено в лютому, не очікувалося, що він викличе суперечки.

Diablo 2 2000 року-це улюблена класика фентезі, яка дозволяє гравцям об’єднуватися з друзями, щоб прорватися через легіони пекельних ворогів, збираючи при цьому ще більш значущі трофеї.

Галлерані називає проект “двоповерховим пирогом”, що складається з 100% коду оригінальної гри, зміненого тільки для онлайн-систем і систем безпеки ремейка, з новим візуальним движком поверх нього.

Зміни включають новий вигляд персонажів гри, в тому числі жінку-войовницю-амазонку.

Її оригінальний, більш сексуальний вигляд піддавався критиці з боку деяких гравців, у тому числі давнього шанувальника blizzard, який одного разу публічно кинув виклик blizzard за її підхід «victoria’s secret» до дизайну жіночих персонажів. 1>«>” багато з цих точок зору дуже важко позначаються на нас», – відповів галлерані.

Хоча так само він каже, що її переробка для нової гри була в першу чергу пов’язана зі спробою зробити всіх персонажів більше схожими на воїнів, які билися з демонами пекла, а не на людей які «викотилися з нічного клубу».