Розробка сайту

5-12-2021
Розробка, створення сайтів Черкаси • Веб-студія WEBMAESTRO
 

Створення сайту-це складний бізнес процес.  Для розробки сайту спочатку необхідно визначитися з типом сайту, який підійде під ваші потреби. Після цього можна вибрати найбільш підходящу cms-систему. Далі необхідно ознайомитися з тим, які етапи при розробці сайту потрібно пройти. Тепер можна вибирати серед всіх web-студій. Якщо ви хочете розробити унікальний проект, то можете ознайомитися з технологіями, які використовуються в інтернет-агентстві https://www.adspace-marketing.com/sozdanye-sajtov-2/ adspace.

Шаблонний сайт

Шаблонний сайт підійде тим, хто хоче отримати сайт досить швидко або дуже дешево. Основним плюсом таких сайтів є вбудована адаптивність, а основним мінусом – те що вносити зміни в шаблон відмінні від зміни текстів, картинок і кольорів кнопок і панелей досить складно. Шаблонний сайт може бути і односторінковим, і корпоративним сайтом, і інтернет-магазином, але основна проблема їх полягає в тому, що потрібно підлаштовуватися під його дизайн, а не закладати свій маркетинг. Тому сайти на шаблоні погано підходять для seo-просування, а також погано підходять для тих, хто хоче додавати на сайт якийсь новий функціонал.

Landing page

Основна мета одностранічніка в тому, щоб отримувати високу конверсію: в районі 5% з платного трафіку. Конверсія – це відношення кількості перейшли на сайт користувачів до кількості тих, хто подзвонив або залишив заявку. Платний трафік означає, що за кожен перехід на сайт знімається сума в розмірі від 10 рублів за клік. В результаті зв’язка лендінг пейдж плюс контекстна реклама дає заявки вартістю від 500 рублів відразу. Єдине обмеження у landing page полягає в тому, що він може рекламувати тільки один товар або послугу.

Сайт-візитка

Розробки сайту візитки являє собою сайт з 5-7 статичних сторінок, який повністю розповідає про компанію. Такий сайт, в основному, потрібен для того, щоб друкувати його на візитках, або щоб він відображався в пошукових системах за назвою компанії. Зазвичай такі сайти не підходять для seo-просування, тому, якщо потрібно щось серйозне, то краще дивитися варіант корпоративного сайту.

Корпоративний сайт

Створення корпоративного сайту являє собою повноцінний сайт на одній з популярних cms платформ. Відмінною особливістю вашого корпоративного сайту може стати візуальний калькулятор або цікава анімація, яка може запам’ятатися вашим відвідувачам. Найголовніше-що такий сайт дуже добре підходить для seo-просування, що може в подальшому привести великий потік безкоштовних клієнтів. Це досягається за рахунок того, що на корпоративному сайті постійно викладаються нові послуги, портфоліо, будь-які новини або корисні статті.

Сайт-каталог

Сайт каталог необхідний тоді, коли хочеться показати велику кількість товару, але немає необхідності в складному функціоналі інтернет-магазину. Наприклад, у сайту каталогу може не бути фільтрів або бути відсутнім кошик, може не бути особистого кабінету або інтеграції з 1с.