Розкрутка сайту google

10-11-2019

Наша компанія надає послуги по оптимізації та google раскрутке сайта , інтернет – магазину на перші позиції пошукових систем. Мета – залучення на сайт цільової аудиторії і перетворення відвідувача сайту до кінцевого покупця. Використовуючи успішний досвід роботи по збільшенню продажів на інтернет – магазинах наших клієнтів, ми ставимо перед собою мету – розкрутити ваш сайт на перші позиції в пошуку по продають запитам. Тим самим ми залучимо на сайт відвідувачів, зацікавлених у ваших товарах або послугах. Перші два – три місяці (у залежності від рівня конкуренції) ми беремо для виведення сайту в ТОП. Сума оплати за послуги з просування сайту в цей період є фіксованою.

Далі, набирає чинності диференційована система оплати, при якій ви платите тільки за ті запити, які ми вивели на першу сторінку пошуку. Нашими надійними гарантіями якісної роботи є відгуки наших клієнтів. Ми прикладаємо усі сили для того, щоб кожен наш замовник отримав необхідний результат якомога швидше. Ми підбираємо найбільш ефективні конкурентоспроможні запити для Вашого напряму бізнесу, а не ті, які “найпростіше просунути”. Крім виконання умов Договору, для нас завжди буде пріоритетом збільшення Ваших продажів. Для успішної розкрутки сайту на сучасному ринку інтернет – реклами недостатньо використовувати стандартні схеми просування сайту, будь то рекламно – інформаційний сайт, або ж інтернет – магазин. Кожен випадок індивідуальний і для реалізації поставлених завдань вимагає поглибленого аналізу конкретного сайту і конкуренції в даному сегменті інтернет – ринку.

Протягом усього часу співробітництва Ваш особистий менеджер готовий представить всю необхідну інформацію про хід просування, обговорити можливі зміни та рекомендації як в телефонному режимі, так і при особистій зустрічі. Ми щотижня поновлюємо всю інформацію про зростання позицій і проводяться кроках розкрутки, і відправляємо вам. Також, наші фахівці регулярно монітор-ять аналітику поведінки користувачів сайту і вносять свої рекомендації щодо збільшення конверсії. Ми прагнемо до довгострокового співробітництва і хочемо працювати з Вами не два або три місяці, а кілька років. Для цього ми повинні давати відчутний результат постійно, починаючи вже з першого місяця співробітництва.