Рекламні вивіски

5-7-2020
Изготовление вывески в Киеве и Одессе, доставка и установка

Вивіски – це сучасний вид реклами, частина корпоративного стилю, вони використовуються практично кожної великою компанією: мережами супермаркетів, ресторанів і кафе, виробниками різної продукції. Для рекламних цілей підійдуть як не-світлові вивіски, вони не містять внутрішнього підсвічування, є одним з найпростіших видів реклами, так і світлові вивіски (лайтбокси), вони привернуть більше уваги в темний час доби. Все залежить від того де вони будуть розташовані. Всередині приміщення або в спальних районах міста дешевше і практичніше використовувати не-світлові, поза приміщенням уздовж людних місць – світлові короби. Так само можна комбінувати світлову і не світлову рекламу.

ТЕРМІНИ изготовление вывесок ЗА 1-2 ДНЯ.
термінове виготовлення

    У нашій компанії Ви зможете замовити термінове виготовлення вивіски, що дозволить швидше відкрити торгову точку, кафе або бюро послуг. Якщо вона не велика і прямокутна, то виробництво може зайняти від одного до двох днів.
    Вартість термінового виготовлення вивіски може варіюватися, залежно від завантаження виробництва

Вивіски виготовлення недорого

ДИЗАЙН І РОЗРОБКА вивісок


    Професійне виготовлення оригінал-макетів
    Індивідуальний підхід відповідно до вимог замовника
    Виготовлення макета від 1 дня

Ми пропонуємо послуги з доставки та монтажу. Якщо у Вас немає можливості або часу, щоб забрати з виробництва і змонтувати вивіску, монтажна бригада нашої компанії допоможе вирішити цю проблему. Доставка здійснюється автотранспортом. Доставка вивіски в інший регіон, здійснюється за попередньою домовленістю. Ми любимо свою роботу і своїх замовників, тому завжди намагаємося радувати їх новими послугами і рішеннями.
Детальніше в розділі доставка
Приклади робіт

    не-світлові вивіски
    Світлові лампові вивіски
    Світлові світлодіодні вивіски
    Фігурні світлові вивіски
    Світлові панель-кронштейни
    Світлові фігурні панель-кронштейни
    композитні вивіски
    Не-світлові об’ємні букви
    Світлові об’ємні літери
    Об’ємні букви з контражур

Найважливіше в зовнішній рекламі – це якість. У це поняття включається: грамотний підхід до розробки дизайн-макету, правильний підбір матеріалу і типу вироби з урахуванням особливостей всіх умов експлуатації, надійність виготовленої конструкції. Вміле поєднання цих показників зможе забезпечити успішне проведення рекламної кампанії.

Отже, виготовлення вивісок завжди починається з продумування дизайну. Він повинен ненав’язливо передати інформацію якомога більшій кількості людей, і при цьому добре запам’ятатися. Вивіска повинна бути красивою і привабливою, її завдання зацікавити людину, яка просто проходив повз і не планував відвідування даного закладу. Інтерес завжди керує підсвідомістю, і якщо не зараз, то пізніше ця людина обов’язково стане вашим клієнтом.

Рекламні вивіски повинні добре передавати інформацію, забезпечувати чіткість подачі, читабельність і виразність. Чим зрозуміліше буде простим перехожим, що саме ви їм пропонуєте, тим більшим стане потік клієнтів.
Види пропонованої продукції

Існує багато видів зовнішньої реклами, і замовити вивіску можна на будь-який смак і під будь-які фінансові можливості. Не забувайте: чим краще й презентабельнєє вона буде, тим краще думку про заклад складеться у більшості потенційних клієнтів. Частково вона стає «обличчям» компанії.

Якщо вам потрібно виготовити вивіску, то вибір величезний:

    не-світлові плоскі. Недорогий бюджетний варіант, підійде для магазинів і організацій, які не працюють в темний час доби, або бутиків і салонів, що знаходяться в торгових центрах;
    світлові короби. Вони можуть бути односторонніми або двосторонніми, ціна на виготовлення рекламних вивісок такого виду дорожче за рахунок оснащення внутрішньою підсвіткою, але зате вони будуть говорити про вас всім перехожим в будь-який час доби;
    об’ємні букви теж відмінний варіант. Вони можуть бути світловими чи ні, але особливо ефективним рішенням вважається «контражур».

Термінове виготовлення вивісок для зовнішньої реклами сьогодні можна замовити у нас. Наші фахівці запропонують вам стильні та креативні рішення, порекомендують, який варіант краще всього вибрати в вашому випадку, допоможуть зробити так, щоб ваша реклама дійсно працювала.

Також хочемо вам порекомендувати изготовление вывесок