Realme готує до виходу смартфон realme c25y, характеристики поки невідомі

8

Realme готується представити модель c25y, і подробиці про майбутній смартфон вже з’явилися в інтернеті. Джерела підтвердили сайту 91mobiles, що realme c25y буде запущений до кінця вересня.

Телефон, швидше за все, стане спрощеною версією realme c25. Джерела не розголошують подробиць про ціну і характеристики нового телефону. Однак перед запуском, ймовірно, з’явиться більше інформації. У серпні цього року realme представила спрощений варіант realme c21 в індії під назвою c21y. Тому не дивно, що компанія планує поступити аналогічним чином і з моделлю realme c25.

Точно так само realme c25y може отримати менш вражаючі характеристики в порівнянні з оригінальним c25. Наприклад, в телефоні може бути встановлений менш потужний процесор. Нагадаю, що realme c25 працює на чіпсеті mediatek helio g70 з 4 гб оперативної пам’яті. Крім того, телефон оснащується вбудованим накопичувачем об’ємом до 128 гб, а також має 6,5-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю hd+ і частотою оновлення 60 гц, акумулятор ємністю 5000 маг з підтримкою зарядки 10 вт і потрійний задньою камерою з основним датчиком на 48 мп. Таким чином будь-яка із зазначених характеристик може бути спрощена, за винятком специфікацій екрану.

Більш детальна інформація про новий телефон realme може бути розкрита вже в найближчий тиждень або трохи довше.