Ракетки для настільного тенісу

3-6-2020
Картинки по запросу "Ракетки для настільного тенісу"


Підстави ракетки для настільного тенісу являє собою складову частину ракетки і безпосередньо впливає на її характеристики – швидкість м’яча, здатність пригнічувати обертання, «чутливість». Виготовляються підстави для настільного тенісу найчастіше з фанери особливих сортів деревини, яка висушується по спеціальній технології. Різниця між накладками і підставами для настільного тенісу полягає в тому, що підстави з часом не втрачають своїх специфічних властивостей: у процесі експлуатації вони стають більш сухими, а значить, більш чутливими. Якісно виконане основа ракетки для настільного тенісу буде служити протягом декількох років, єдине правило – необхідно берегти підставу від механічних пошкоджень. Також хочемо вам порекомендувати ракетки для настольного тенниса придбати в нашому інтернет магазині Tennisgo .

Сучасні моделі підстав для настільного тенісу можуть бути виготовлені також з комбінованих матеріалів, як правило, з додаванням графіту, карбону або ідентичних углеводородістих смол. Такі підстави дозволяють істотно виграти в швидкості польоту м’яча, проте вони володіють меншою чутливістю. Основа ракетки для настільного тенісу являє собою складову частину ракетки і безпосередньо впливає на її характеристики – швидкість м’яча, здатність пригнічувати обертання, «чутливість».

Виготовляються підстави для настільного тенісу найчастіше з фанери особливих сортів деревини, яка висушується по спеціальній технології. Різниця між накладками і підставами для настільного тенісу полягає в тому, що підстави з часом не втрачають своїх специфічних властивостей: у процесі експлуатації вони стають більш сухими, а значить, більш чутливими. Якісно виконане основа ракетки для настільного тенісу буде служити протягом декількох років, єдине правило – необхідно берегти підставу від механічних пошкоджень. Сучасні моделі підстав для настільного тенісу можуть бути виготовлені також з комбінованих матеріалів, як правило, з додаванням графіту, карбону або ідентичних углеводородістих смол. Такі підстави дозволяють істотно виграти в швидкості польоту м’яча, проте вони володіють меншою чутливістю.