Просування сайтів і хостинг

7-9-2020
Вплив хостингу на просування сайту

Як правило, під SEO-просуванням розуміється підбір ключових слів, доопрацювання сайту, оптимізація коду, мета-тегів і іншого. Все вірно, але більшість виконавців або власників інтернет-проектів при просуванні сайту забувають звернути увагу на хостинг, де розміщується сайт, думаючи, що він ніяк не впливає на результати просування. А даремно. Нижче ми наведемо основні причини того, як від грамотного вибору і налаштування облікового запису хостинг-провайдера можуть залежати результати в SEO. Також хочемо вам порекомендувати https://iqhost.org.ua/ просування сайтів.

Хостинг — послуга з надання місця для фізичного розміщення інформації на сервері, що постійно підключеному до інтернету. Під хостингом ми розуміємо звичайний хостинг, VDS або виділений сервер.

Увімкніть останню версію PHP

Результат — прискорення роботи сайту. Швидкість завантаження сайту — найважливіший параметр при розвитку інтернет-проектів. Його складно переоцінити. В існуючих реаліях сайт повинен грузитися буквально моментально. Відвідувачі, особливо мобільна аудиторія, не готові чекати десятки секунд, поки завантажиться ваш чудо-сайт. Битва оптимізаторів йде навіть не секунди — за мілісекунди. Так і пошукові системи давно навчилися відстежувати час завантаження сайту і сприймають швидкість як один з найважливіших факторів, що впливають на ранжирування сайту в пошуковій видачі. В їх очах швидкість завантаження є гарантом якісного технічного виконання та оптимізації сайту. Остання версія PHP максимально оптимізована, з-за чого швидкість завантаження вашого сайту може зрости в 2 рази і більше.

Пам’ятайте, що ваш сайт може бути не адаптований під роботу з останньою версією PHP. Після перемикання ретельно перевірте свій сайт на помилки, щоб уникнути неприємних сюрпризів після.2: Увімкніть кодування UTF-8

Це виключає можливість некоректного відображення текстів. Загальноприйнятим стандартом використання кодувань є UTF-8, тому рекомендуємо використовувати її. Напевно ви зустрічали сайти з кракозябрами замість тексту? Це і є помилки, викликані збоями кодування.

Підключіть сертифікат SSL (https)

У серпні 2014 року в Google оголосили, що захищене SSL з’єднання стане офіційним сигналом для ранжирування веб-сайтів. Багато тести показали позитивний ефект використання SSL сертифікатів: з переходом на протокол HTTPS, індекс видимості веб-сторінок, не використовували захищене з’єднання раніше, може піднятися на кілька відсотків. Доменне ім’я ідентифікується зеленим значком, що засвідчує безпеку ресурсу, а також, залежно від типу сертифіката, і справжність компанії-власника.

Перехід на SSL-сертифікат платний, а також може викликати тимчасове падіння позицій сайту в пошукових системах з-за склеювання.