Продуктивність iphone 13 pro порівняли з galaxy s21 ultra [відео]

7

Розробники бенчмарку speed test g влаштували порівняльне тестування актуальних флагманів apple і samsung. Вони випробували обидва смартфони в різних дисциплінах, порівнявши швидкість роботи процесора, графіки, а також їх зв’язки в комбінованому режимі, – і оголосили переможця.

«серце» apple iphone 13 pro — шестиядерний процесор a15 bionic. За даними antutu, він перевершує попередника по потужності в середньому на 12% за рахунок збільшеної до 15 мільярдів кількості транзисторів, п’яти обчислювальних блоків gpu, а також підвищеної до 3223 мгц тактової частоти.

Samsung galaxy s21 ultra побудований на базі qualcomm snapdragon 888, яким оснащуються практично всі флагманські android-смартфони 2021 року випуску. Чіп має вісім фізичних ядер і працює на частоті до 2840 мгц. При цьому він має більший, ніж у суперника, теплопакет — 10 вт проти 6 вт.

Автори випробування синхронно запустили бенчмарк на двох флагманах, щоб з’ясувати, який з них швидше впорається з тестовими завданнями. Переможцем став iphone 13 pro — смартфону американського бренду вдалося випередити суперника у всіх трьох дисциплінах (навантаження на cpu, gpu і змішаний тест), показавши підсумковий результат в 54,5 секунди. Samsung galaxy s21 ultra справлявся з аналогічним випробуванням трохи довше: його підсумковий час склав 1 хвилину і 8 секунд.