Продажі darkest dungeon подолали позначку в 5 мільйонів копій – за 6,5 років

57

Франшиза darkest dungeon — рідкісна гостя в новинних стрічках тематичних сайтів, але якщо вона в них все ж з’являється, значить, привід не інакше як залізобетонний: доповнення, сиквел або ж «круглий» показник продажів. Сьогодні черга третього варіанту: розробники даної похмурої roguelike-rpg подякували фанатів darkest dungeon за їх “непохитну” підтримку і повідомили про те, що тираж гри досяг і подолав значиму позначку в п’ять мільйонів екземплярів.

У» вакуумі ” даний показник виглядає переконливо, але важливо пам’ятати, що ранній реліз darkest dungeon відбувся на самому початку 2015 року, а повноцінний реліз — роком пізніше. Таким чином, на досягнення показника в п’ять мільйонів проданих копій проекту знадобилося більше шести з половиною років, що різко знижує рівень захоплення від позначеної «цифри» продажів. Втім, гра досить нішева, що відноситься до інді-сегменту, та й високим рівнем pr-кампанії похвалитися не могла, тому за розробників з red hook studios порадіти.

Реклама

Holy vestal! pic.twitter.com/caf05j9kv1

– darkest dungeon (@darkestdungeon)september 10, 2021

В даний час автори працюють над сиквелом — darkest dungeon ii. Проект був анонсований на початку 2019-го і повинен дістатися до прилавків epic games store до кінця поточного року. Якщо, звичайно, не трапиться перенесення виходу, чому ми ні крапельки не здивуємося.